Dr widad Mohanty – 100 و قوی

بازی 100 طبقه اول در نظر گرفتن و بسته شدن در را 400th جدا, 33 سال dr widad Mohanty به نظر می رسد در او 13 ساله سفر به عنوان یک نظم بنده Odisha کریکت.

Dr widad شده است با دو نسل از بازیکنان شده است و سازگار ترین مجری برای Odisha بیش از یک دهه.

دست یاری

“این یک سفر سرگرم کننده پر از. من اولین بار بود که در برابر بنگال (در Siliguri) و من 100 مسابقه در برابر همان سمت.

“من با Debu بهایی (Debasis) و آموخته های بسیاری از او را. در حال حاضر وجود دارد جوانان مثل راجش Mohanty, Debabrata Pradhan و Preet Chohan. من نمی تواند مانند Debu داداش. اگر من می تواند 10 درصد مانند او آن را بزرگ خواهد شد” dr widad گفت هندو در اینجا در روز جمعه.

“من اولین بود و به یاد ماندنی – Odisha ضرب و شتم بنگال. برای 11 سال من بازی در گروه A و B. ما تنزل به گروه C برای دو فصل. بنابراین کمک به این تیم بازگشت گروه B خاص بود.”

در 100 خود تفرج dr widad – که اندکی 384 درها قبل از این بازی برداشت چهار ویکت.

Dr widad منعکس شده در پر حادثه خود را حرفه ای. “من سریعتر کاسه برای شروع با. من یک نوسان کاسه پس از تماشای Debu داداش. اما آسیب دست در یک تصادف کند ،

“Debu داداش همیشه مورد حمایت من است. او با استفاده از به 15-17 اجرا می شود و دو ویکت در 20 اور و من استفاده می شود به پنج ویکت برای 70 در 15 اور. او استفاده می شود به نگه داشتن آن را تنگ و من استفاده می شود به درو مزایای. در حال حاضر من در تلاش برای خشک کردن اجرا می شود و اجازه دهید دیگران را به درها” او گفت:.

پشیمانی

Dr widad که پس از آن ساخته شده به هند-محدود-اور تیم ملی, یک حسرت ، “اگر من تا به حال فرصتی در چهار روز مسابقات من می توانم ابراز خودم بهتر است. هنگامی که شما مادر شما متوجه اشتباهات خود را. من باید کار بیشتر بر روی تناسب اندام است.”

Dr widad تمام نشده است. “من هنوز هم از بازی لذت ببرید. بیایید ببینید چه مدت می توانید در ادامه” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>