ضربه نمی به اندازه کافی برای پرتاب به حمله: Kohli

“هیچ بهانه ای گفت:” کاپیتان هند Virat Kohli پس از دیگری حلاجی کاپیتولاسیون به رهبری تیم خود را 0-2 سری شکست دست نیوزیلند در اینجا در روز دوشنبه.

Kohli اعتراف کرد که او ضربه زن تیم اجازه پایین پس از پرتاب کنندگان به ارمغان آورد آنها را به بازی در روز دوم.

“ما آن را قبول چشمگیر و اگر ما به پیروزی دور از خانه, ما باید برای انجام این کار است. هیچ عذر و بهانه فقط یادگیری در حال حرکت رو به جلو است. در تست های ما نمی توانند به بازی کریکت ما می خواستیم به” Kohli گفت.

پس از ساخت 242 در نوبت اول از باید برنده دوم آزمون هند تاشو برای 124 در دومین مقاله ترک میزبان با پیروزی هدف از 132 برای یک سری رفت و برگشت.

“ضربه نمی به اندازه کافی برای پرتاب کنندگان را امتحان کنید و حمله. بولینگ خوب بود من فکر می کردم حتی در ولینگتون ما دگرگون هست. گاهی اوقات اگر شما کاسه هست و همه چیز اتفاق نمی افتد و شما باید آن را در گام خود را,” کاپیتان گفت.

در سخنرانی مراسم Kohli گفت: تیم خود را برای بازگشت به تخته رسم.

“این یک موضوع داشتن کافی نیست قصد در بازی اول و بسته شدن از اینجا. ما نمی کاسه در مناطق مناسب برای اندازه کافی بلند. آنها به ایجاد مقدار زیادی از فشار. آن را ترکیبی از ما نه اجرای خوبی به اندازه کافی و نیوزیلند چسبیده به برنامه های خود را.

“ناامید کننده را مجبور به بازگشت به تخته رسم و درست چیزهایی که رفتن به جلو است.”

پرسید: اگر سکه فرود به نفع او تا به حال هیچ تاثیر او گفت: “بازی شیر یا خط شما می توانید از فکر می کنم در مورد آن به عنوان یک عامل اما ما شکایت نیست. آن را به مزیت اضافی به پرتاب کنندگان در هر آزمون اما به عنوان یک بین المللی در کنار شما در حال انتظار برای درک آن است.”

نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون گفت: ضرب و شتم جهان شماره یک هند بود فوق العاده رضایت بخش است.

“این یک خط خوب و هند در حال جهانی سمت و به ضرب و شتم آنها را کاملا رضایت بخش است. یک تلاش” ویلیامسون گفت.

“نسبتا حمایت از سطوح شما می تواند به ایجاد فرصت های سراسر. تاریخ نشان می دهد آن را کمی در ابتدا و مسطح است. 30s و 40-اجرا مشارکت بود در این سطح.یک مجموعه فوق العاده از خارج راه ما در گیر در آن” ویلیامسون اضافه شده است.

او پر از ستایش برای بازی کایل Jamieson که تحت تاثیر قرار گرفته در هر دو بازی.

“Jamieson هیجان انگیز استعداد کمک بسیار خوبی در هر دو بازی. اجرا می شود به ثمر رساند او را به سمت عقب پایان از هر دو بازی فوق العاده ارزشمند بود. این دو بازی فرصت های ما را امتحان کنید و گام رو به جلو است. به دنبال پایان فصل در بالا” ویلیامسون گفت.

تنها در دومین آزمون Jamieson برداشت پنج ویکت به ثمر رساند و به ارزش 49 زمانی که نیوزیلند بودند در تمام انواع از مشکلات در اولین نوبت.

“آن بوده است بسیار حقیقی از دو هفته فقط به بخشی از این گروه و پیروزی یک زن و شوهر از مسابقات احساس خوب” Jamieson گفت.

“آن زمان که من کار بر روی بسیاری در پنبه حلاجی شده به خصوص پنبه حلاجی شده پایین تر منظور و در هر دو آزمون مشارکت پایین این منظور ساخته شده اند تفاوت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>