BBC به قطع حدود 450 شغل در نوسازی طرح

بی بی سی گفته است که قصد دارد به “نوسازی” در انگلیسی پخش را newsroom منجر به از دست دادن حدود 450 شغل.

این کاهش نشان دهنده یک ضربه قابل توجهی به ملی خدمات عمومی پخش کرده است که در سراسر جهان شهرت با کیفیت بالا, اخبار و برنامه های سرگرمی.

BBC News استخدام حدود 6000 نفر از جمله 1,700 در خارج از انگلستان با توجه به یک مقاله در مورد کاهش شغل در وب سایت خود را.

Fran Unsworth بی بی سی مدیر از اخبار و امور جاری گفت: ساده انجام خواهد شد با یک چشم و در روزنامه نگاری دیجیتال.

“ما نیاز به تغییر شکل BBC News برای دهه آینده در راه است که موجب صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول” Unsworth روز چهارشنبه گفت:. “ما هزینه های بیش از حد از منابع ما در خطی سنتی رادیو و تلویزیون و نه به اندازه کافی دیجیتال.”

پخش و گفت که می خواهد به “کاهش تقلید” در حالی که صرفه جویی 80 میلیون پوند (تومان 105 میلیون دلار) در هزینه های.

مانند سنتی رسانه های خبری در سراسر جهان با بودجه عمومی BBC چهره مالی و فشار سیاسی در یک سرعت در حال تغییر چشم انداز رسانه های.

هر دو از حامیان و منتقدان از مبارزه با تروریسم در اروپا را مورد انتقاد پوشش خبری بیبیسی از انگلستان قریب الوقوع خروج از اتحادیه اروپا است. برخی از مقامات در نخست وزیر بوریس جانسون محافظه کار دولت باید پیشنهاد تغییر این بودجه مدل.

پخش در حال حاضر بودجه تا حد زیادی از طریق 154 پوند (200 دلار) هزینه سالانه پرداخت شده توسط هر خانواده با یک تلویزیون است. آن است که تحت کنترل دولت اگر چه دولت مجموعه از نظر پخش منشور است که تازه پس از یک دهه.

پخش و همچنین دریافت منفی پوشش بیش از این حقوق در برخی از اخبار بدست آورد که به عنوان بیش از حد بالا و به صورت یک شکاف بین آنچه که این روزنامه نگاران ساخته شده در مقایسه با همتایان مرد.

اعلام خبر عملیات کاهش نمی شد به طور کامل و دقیق. برخی از نشان می دهد از جمله امور جاری و برنامه مناظره ویکتوریا Derbyshireخواهد حذف شود در حالی که گل سرسبد اخبار روزانه برنامه Newsnight تولید خواهد شد کمتر قطعات.

دیگر کاهش سمت هدف مورد نظر در رادیو ملی خدمات 5 زندگی می کنند و در زبان انگلیسی, صبح, اخبار جهان, به روز رسانی برنامه از سرویس جهانی بی بی سی.

BBC گفت: تعداد افرادی که در حال حاضر این خبر نیز خواهد شد مورد بررسی قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر