BCCI سازد یارانه به DDCA

هیئت مدیره کنترل کریکت در هند (BCCI) تصمیم گرفته است به خودداری سالانه یارانه به دهلی نو و در منطقه Cricket Association (DDCA). این حرکت بود و انتظار می رود پس شکایت برخی از اعضای مهم این واحد است.

“ما را متوقف کرده اند, یارانه,” BCCI جمهور Sourav Ganguly نشان داد به هندو. Ganguly اینجا بود که برای حضور در راس شورای اسلامی که در آن جلسه همچنین تصمیم گرفته شد برای تعیین یک کمیته موقت به اداره DDCA.

DDCA شده در اخبار برای تمام دلایل اشتباه برای مدت طولانی. آن را قرار داده و تحت یک مدیر دو بار — عدالت (Retd) Mukul مودگل و عدالت (Retd) Vikramajit Sen — قبل از Rajat شارما را به عهده گرفت پس از انتخابات است.

پس از Rajat استعفا داد ، DDCA همچنان درگیر در افزایش جنجال مربوط به دولت است.

کارکنان پشتیبانی از دهلی تیم (ارشد و میانی) پرداخت نشده است برای بیش از چهار فصل سال در حال حاضر. “برخی از مربیان پرداخت شد توسط مودگل و Sen دولت به دلیل آنها می تواند تولید قرارداد. اما بسیاری از بازیکنان سابق خدمت کرده اند به عنوان مربیان و انتخاب بدون اینکه دست یک قرارداد گفت:” یک بازیکن سابق که فرستاده است بسیاری از نمایندگان به ادعای غرامت خود را.

با توجه به ارشد DDCA رسمی غرامت شده اند نکردن برای عدم شفافیت تا آنجا که شرایط پرداخت نگران هستند. “چگونه ما می دانیم که پرداخت می شود و چه مقدار ؟ وجود دارد هیچ قرارداد.” او تاکید کرد که تنها راه برای هیئت مدیره برای تصمیم گیری.”

اعضای مختلف از DDCA اند در ضمن به دنبال مداخله از هیئت مدیره اشاره به حوادث از بی نظمی های مالی و سوء رفتار در جلسه عمومی سالانه در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>