‘پيامبران از زندگی در زمان مرگ’ پاپ می گوید در آستانه عید پاک

پاپ فرانسیس از مردم خواست تا “عملکرد نیست به ترس” و تمرکز بر “پیام امید” او به عنوان رهبری عید پاک آستانه جرم در خالی کلیسای سنت پیتر در روز شنبه در میان coronavirus همه گیر و خواستار پایان دادن به جنگ.

شب زنده داری است که به طور معمول طول می کشد محل در یک کلیسا بسته بندی شده با حدود 10000 نفر حضور داشتند تنها در حدود دو دوجین از جمله چند سرور محراب و کوچکتر از حد معمول گروه کر. به دلیل شیوع کروناویروس آن کوچک شده و به از بین بردن چندین سنتی, ویژگی های مانند غسل تعمید بزرگسالان تبدیل و صفوف اصلی راهرو از مسیحیت بزرگترین کلیسای.

فرانسیس به خود جلب کرد یک مقایسه بین انجیل حساب از زنان که عیسی از قبر خالی در روز مسیحیان بر این باورند که او از مردگان برخاست و نامشخص وضعیت جهان امروز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“پس از آن بیش از حد وجود دارد ترس در مورد آینده و تمام است که نیاز به بازسازی شود. دردناک حافظه, امید, برش های کوتاه. برای آنها که برای ما شد تاریک ترین ساعت” پاپ فرانسیس گفت: در وعظ خود را.

Pope Francis presides over a solemn Easter vigil ceremony in St. Peter's Basilica empty of the faithful following Italy’s ban on gatherings to contain coronavirus contagion, at the Vatican, Saturday, April 11, 2020.

پاپ فرانسیس ریاست بیش از یک موقر شب زنده داری عید پاک مراسم در کلیسای سنت پیتر خالی کردن از زیر وفادار ایتالیا با ممنوعیت تجمعات شامل coronavirus سرایت در واتیکان روز شنبه, آوریل 11 سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AP

در کشورهای در سراسر جهان کاتولیک به دنبال پاپی خدمات و یا توده های مردم گفت: با کشیش خود را خالی کلیساها و پخش در تلویزیون و یا بر روی اینترنت.

“نترس عملکرد نیست به ترس: این پیام از امید. آن است که خطاب به ما ، این کلمات که خدا تکرار به ما در این شب” پاپ فرانسیس گفت.

او در تشویق مردم به “رسولان از زندگی در زمان مرگ” دوباره محکوم تجارت اسلحه و اصرار آن بهتر است برای کمک به فقرا است.

“اجازه دهید ما در سکوت گریه می کند از مرگ نه بیشتر جنگ! ممکن است ما جلوگیری از تولید و تجارت از سلاح های, از آنجایی که ما نیاز, نان, نه اسلحه” پاپ فرانسیس گفت. “اجازه سقط جنین و کشتن افراد بی گناه دست یابد. ممکن است قلب کسانی که به اندازه کافی باز باشد برای پر کردن خالی دست کسانی که ضرورت برهنه.”

همه از پاپ هفته دفاع مقدس فعالیت اصلاح شد را با مشارکت عمومی است. آن خواهد بود برای به اوج خود رسید رویداد در روز یکشنبه عید پاک, زمانی که او می گوید جرم و ارائه خود را در “Urbi et Orbi” (به شهر و جهان) برکت و رحمت و پیام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید