ضرب و شتم قرنطینه بلوز: مردم از نو خلق معروف آثار هنری با اشیاء در خانه

کفش های قرمز, یک جفت دستکش پشمی زرد جعبه چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی و چوبی مجسمه سفالین رنگی از یک خانه — یک مجموعه بی ادعا خانواده اشیاء ساخته شده برای مبتکرانه تفریح و سرگرمی از اکسپرسیونیستی هنرمند ادوارد مونک را 1893 شاهکار ‘فریاد’ در توییتر کاربر TheBee دیوار. او یکی از هنر بسیاری از هنردوستان در حال حاضر در انزوا که در زمان آنلاین چالش های مطرح شده توسط موزه گتی ایماژ سر به از نو خلق آثار هنری با اشیاء در صفحه اصلی. نتایج خنده دار, غیر منتظره و خلاق است.

جالب چالش الهام گرفته شده بود توسط یک Instagram account نام Tussen Kunst & Quarantaine (@tussenkunstenquarantaine ترجمه برای ‘بین هنر و قرنطینه’) که برداشت چشم پس از یک هلندی زن Anneloes Officier و هم اتاقی او دوباره یوهانس ورمیر را “دختری با گوشواره مروارید” — و چگونه او آن را انجام دهد ؟ با استفاده از یک حوله placemat و یک حبه سیر. به زودی, پیام آغاز شده جاری شدن سیل در, به عنوان بیشتر و بیشتر مردم همین برچسب زدن به صفحه. قواعد ساده هستند: او Instagram زیستی می گوید: “1. انتخاب آثار هنری خود را; 2.استفاده از 3 آیتم در خانه خود را; 3. به اشتراک گذاری از طریق صفحه. برای هر کس در خانه است که نیاز به برخی از کمک.”

A recreation of ‘Seated Nude’ by Jacob Collins

آن را طولانی نیست قبل از اینکه این صفحه را به شهرت شات با بیش از 160,000 پیروان. Infact آمستردام Rjisksmuseum مشترک تلاش خود را در Facebook صفحه. موزه متروپولیتن و موزه لوور پاریس بیش از حد خود را نشان داد پشتیبانی با میل پست. برخی از تفریح بسیار موضعی — مرگ Marat یک سال 1793 نقاشی توسط هنرمند Jacques-Louis David کشته شدگان انقلاب فرانسه Jean-Paul Marat شده است تعبیر بسیاری از بار. یکی از آنها را به نمایش گذاشته است که کاهش یافته است به خواب رفتن در وان حمام خود را با یک قرص در مقابل او و یک تلفن در کنار; شوخ را در کار-از-خانه فرهنگ. یعقوب کالینز نشسته برهنه’ از سوی دیگر تعبیر شده است توسط Instagram کاربر Huensun_ana به عنوان یک زن برهنه خیزان به دنبال در یک صفحه نمایش است که در آن NETFLIX نوشته شده در پررنگ.

لس آنجلس موزه گتی ایماژ آن را در زمان یک گام بیشتر با به چالش کشیدن مشتریان خود را به انجام همان به جز آنها را تشویق به آوردن حیوانات خانگی خود را به مخلوط. خوراکی هنر نیز تعداد: “عکس ها و سپس خوردن آن می گوید:” آن Instagram صفحه.

An interpretation of ‘The Laundress’ by Jean-Baptiste Greuze

یک تفسیر از ‘انجام’ توسط Jean-Baptiste Greuze | عکس های اعتباری: @gettymuseum

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر