پکن لغو 1,200 پرواز خاموش مدارس بیش از کروناویروس جدید شیوع

پکن نقل مکان کرد و در یک جای پای جنگ در پنج شنبه, لغو صدها پرواز داخلی و قطار در حالی که ramping تا توده تست 90,000 مردم برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به عنوان شهر گزارش 31 جدید COVID-19 موارد هل دادن چوب خط حساب کردن به 137.

دو فرودگاه پکن را لغو 1,255 پروازهای داخلی در حدود 70 درصد از برنامه ریزی سفر رسمی در رسانه ها گزارش شده است. پکن در حال حاضر کار نمی کند و پروازهای بین المللی.

ملی راه آهن اپراتور اجازه خواهد داد که مسافران که تا به حال رزرو بلیط قطار در داخل و خارج از پکن از روز شنبه به بازپرداخت بلیط بدون هیچ گونه هزینه اضافی.

شروع پنج شنبه, پکن, توقف بازگشت به دانشگاه و رزومه آنلاین دوره های متوسط و دانش آموزان و همچنین تعلیق دانشجویان’ بازگشت به دانشگاه, این گزارش گفت:.

پکن خواسته است تا کتابخانه ها و موزه ها و پارک ها به منظور محدود کردن بازدید کنندگان به 30 درصد از جریان کامل و متوقف صلیب-استان تورهای گروهی این گزارش گفت:.

 

پرواز و قطار لغو آمد و پس از پکن شد “no-go-منطقه” روز سه شنبه به عنوان بسیاری از شهرستانها استان مطرح هشدار در سفر به چین سرمایه است.

پکن روز سه شنبه به روز رسانی آن پاسخ اضطراری به COVID-19 از سطح سوم به دوم شروع.

این شهر همچنین تست 90,000 افرادی که تا به حال بازدید Xinfadi بازار عمده فروشی در شش روز و ارشد شهرستان رسمی هشدار داد که این وضعیت “بسیار شدید است.”

پس از پکن COVID-19 عفونت افزایش یافته و به نظر می رسد که سرمایه در حال حاضر تبدیل به یک “هیچ منطقه” برای دیگر قطعات از چین به عنوان بسیاری از مکان ها مطرح کرده اند هشدار در سفر به پکن و تقویت سلامت بررسی ورود از پکن دولتی گلوبال تایمز گزارش داد.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: 55 جدید تایید COVID-19 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین در روز سه شنبه که 11 شد موارد بدون علامت.

از داخل کشور منتقل, موارد, 31 مورد گزارش شده در پکن در استان هبی و یک در استان ژجیانگ در NHC گفت: در آن گزارش روزانه گفت. پکن روز دوشنبه گزارش 106 مورد.

همچنین در روز سه شنبه 11 جدید بدون علامت موارد از جمله چهار نفر از خارج از کشور گزارش شده در سرزمین اصلی. شش نفر re-طبقه بندی به عنوان موارد تایید شده. این NHC گفت: 106 موارد بدون علامت از جمله 62 از خارج از کشور بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی.

هیچ مرگ و میر مربوط به بیماری گزارش شد در روز سه شنبه با توجه به کمیسیون.

همانطور که از روز سه شنبه به طور کلی موارد تایید شده در چین رسیده بود 83,265 از جمله 252 بيمار هنوز تحت درمان با هفت در شرایط شدید.

در مجموع 78,379 مردم مرخص شده پس از بهبودی و 4,634 مردم مرده بود از بیماری NHC گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید