پکن تا حدودی بازگشایی سینما به عنوان ویروس موارد کاهش

پکن بخشی از بازگشایی سینما در تاریخ 24 ژوئیه به عنوان تهدید از coronavirus همچنان به عقب رفتن در چین سرمایه است.

سینما در بخش هایی از این شهر تلقی می شود در کم خطر عفونت متقاطع شروع اعتراف به فیلم را برانگیخت تحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

بلیط باید در پیشبرد رزرو حضور در پوش 30 درصد از ظرفیت و بدون خوردن یا نوشیدن مجاز است در طول نشان می دهد.

همانطور که با بسیاری از سالن در چین متوسط بررسی و سفر آنلاین رکورد های مورد نیاز برای ورود. سینما بسته شده اند و حدود شش ماه اما شروع بازگشایی در این هفته در شهرستانها عمده در سراسر کشور.

چین گزارش داد فقط 21 ویروس جدید موارد در جولای 24, شش تن از آنها وارداتی با بقیه در منطقه سین کیانگ و تلويزيون استان است. پکن رفته است بیش از دو هفته و بدون هر گونه موارد انتقال محلی ترغیب مسئولان به رفع بسیاری از محدودیت در فعالیت های.

بلیط های در پلی بین المللی سینمای شعبه در نزدیکی میدان تیان آن من فروخته شد در تاریخ 24 ژوئیه با خیمه مباهات کمدی Dolittle و ابرقهرمان جاذبه های خون.

داخلی چین صنعت گاز و نیز تولید عمده فروش بلیط در حالی که مخاطبان گرم به ویژگی های از هند و دیگر کشورهای خارجی است.

پوستر فیلم طراح لیو Jingyu موفق به گرفتن بلیط برای هر دو فیلم های هالیوود نشان داده شده در پلی سینما, تقویت امید خود را پس از دیدن او درآمد خشک تا بیش از گذشته نیم سال.

“برای ما که زندگی را در فیلم که به فیلم علاقه مندان به, بدون, فیلم, زندگی ما پر است از درد” لیو گفت.

لی زو مدیر پلی سینما شعبه گفت: او به دنبال به جلو به اکتبر تعطیلات روز ملی زمانی که او انتظار دارد که بازار فیلم به بازگشت به حالت عادی.

هفته-تعطیلات طولانی است که به طور معمول بزرگ برای فروش بلیط با سینما ایجاد یک رکورد 5 میلیارد یوان ($708 میلیون) از 30 سپتامبر تا 7 اکتبر سال گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>