پکن قرار می دهد تازه محدودیت برای جلوگیری از گسترش coronavirus از چینی پایتخت

پکن مقامات اعمال محدودیت برای جلوگیری از گسترش از شیوع کروناویروس در چینی پایتخت به استانهای دیگر ممنوعیت سفر عازم ناحیه دور دست در معرض خطر مردم و تعلیق برخی از خدمات حمل و نقل از شهرستان.

مقامات شهر پکن گزارش روز سه شنبه 27 جدید تایید COVID-19 موارد برای 15 ژوئن در نظر گرفتن تعداد تجمعی از عفونت در این شهر شیوع فعلی به 106.

که باعث می شود آن را جدی ترین flare-up در چین از ماه فوریه stoking ترس از موج دوم این بیماری تنفسی که ظهور در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته و در حال حاضر آلوده بیش از 8 میلیون نفر در سراسر جهان است.

در حالی که در ووهان-سبک مستند, چینی پایتخت رفته به یک “زمان جنگ” حالت در سطح منطقه با محلی در محلات سازماندهی امنیت 24 ساعته بازرسی بسته شدن مدارس و گفتن مردم به گام اجتماعی فاصله.

شیوع این بیماری شده است به ترسیم آلاینده Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی مرکز در جنوب غربی پکن که در آن هزاران تن از سبزیجات و میوه و گوشت دست را تغییر دهید در هر روز.

پکن مشخص شده بیشتر محلات به عنوان رسانه-مناطق با خطر اواخر روز دوشنبه با در نظر گرفتن مجموع به 22. متوسط مناطق در معرض خطر هستند و نیاز به اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از پتانسیل ورود عفونت است.

یک شبه برخی از قطعات از پکن از جمله شهر را به سبک قدیمی hutong محلات بودند دیواری با ورود و خروج محدود به چند دور ساعت امنیت ایستگاه های بازرسی.

همه در معرض خطر افراد مانند تماس از تایید موارد مجاز به ترک شهر, دولت, به گزارش رسانه ها در روز سه شنبه به نقل از مقامات شهرداری.

خروجی تاکسی و ماشین-نقطه خدمات نیز معلق شده است.

دولت ها در بسیاری از نقاط چین را به اعمال قرنطینه مورد نیاز در بازدید از پکن است.

یک مورد مشکوک به که پرواز از پکن به جنوب غربی استان سیچوان تبدیل به یک مورد تایید شده مقامات بهداشت و درمان گفت: در روز سه شنبه و مقامات محلی گرد کردن تا 111 تماس نزدیک برای مشاهده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید