تعداد بینندگان در Thirumali صفحه یوتیوب عبور کرده از یک میلیون. مالایالامی رپ ویشنو MS از کتیم که یوتیوب پایه مشترک را لمس کرده است یک لاخ می گوید: شهرت نیست یک شبه اتفاق می افتد. او شروع به رپ هفت سال پیش اما, آن است که تنها به تازگی است که Malayalam رپ اخذ شده توجه آن را سزاوار. امروز صندوق پستی خود را خیط و پیت کردن با ایمیل فن. “من لذت بردن از توجه به من سخت کار کرده و نسبت به آن” او می گوید.

مسیر خود را ‘Avastha’ منتشر شده که در سال 2019 است و زبان-در-گونه angsty را در زندگی ما و بار. 25 ساله مهندس صدا می گوید او نوشت: این مسیر به عنوان یک دانش آموز چند سال پیش. هنگامی که او در زمان به رپ یکی از رئیس وسواس در طول اواخر ویشنو آن را در انگلیسی. “من شدیدا با الهام از Lil Wayne, Eminem, Kendrick Lamar و دریک و من در تلاش بود به تقلید از آنچه که آنها انجام داد. اما سپس آن را به من زده: چرا رپ در Malayalam? این زبان است که در آن من می توانم خودم بیان کردن بهترین. آن را به طور طبیعی می آید به من و من از آلبوم احساس اصلی است.”

ویشنو را چاق دا’ منتشر شده در سال 2018 که ساکن در “دولت از چاق بودن” ضربه یادداشت ها حق در میان طرفداران خود است. به دنبال اين بود كه Ozhappan سرود (که می تواند ترجمه loafer را سرود), Kottayam دوک و آخرین سطل آبی تولد دوباره در سال 2020 نوای ‘neela سطل’ گفته است که خشم در میان جوانان در اوایل 2000s. “ما واقعا نمی دانیم که واقعی آهنگ, اما آن را بسیار محبوب شد و فقط چند خط در مورد چگونه یک سطل آبی می رود از دست رفته. در آهنگ ما ما را به سطل بازگشت می گوید:” ویشنو.

Thirumali in a still from the album ‘Blue Bucket Rebirth’

Thirumali هنوز هم از آلبوم “سطل آبی تولد دوباره’

رپرهای همیشه خنک مرحله نام و ویشنو برداشت Thirumali مشتق شده از بیان kalla thirumaliکه تقریبا ترجمه به معنی سرکش.

رپ به عنوان یک فرم هنری است که هنوز به طور کامل درک و به بررسی احساس ویشنو. “این آهنگی شعر و تفسیر اجتماعی همه نورد را به یکی است.” آثار او معمولا یک چرخش در رویدادها یا شرایط است که او را لمس کرد در برخی از راه. همیشه از Ranveer سینگ خندقها پسر منتشر شد, رپ گرفتار شده در, در جنوب هند را به عنوان به خوبی. “آنچه من می خواهم بهترین در مورد رپ است که آن را ندارد به پیروی از قوانین. آن است که یک جریان … از فکر و احساس و عاطفه. آن است که مستقیما از روح است.”

آن را نیز یک راه عالی برای کشف تفاوت های ظریف از یک زبان می گوید: Vishnu. “در روز اولیه من استفاده می شود برای نوشتن شعر به عنوان آنها را به من رخ داده است و آنها را تمرین; من استفاده می شود به جستجو در دیکشنری برای پیدا کردن مترادف و کلمات که قافیه. در حال حاضر آن را به من می آید به طور خودکار به محض عمل است.” او واژگان است یکی که تجدید نظر به جمعیت جوان از جمله هوشمندانه عبارات و اصطلاحات را خطاب به آنها ویشنو را دوست دارد به آزمایش با زبان خالص بیش از حد.

او انجام داده است بیش از 12 کالج نشان می دهد تعداد زیادی برای رپ عمل و همکاری با هنرمندان دیگر بیش از حد. انیمیشن فیلم و موسیقی برنامه نویسی برای ‘Avastha’ انجام شد و توسط امل آنتونی. برای ‘سطل آبی تولد دوباره او به همکاری با Thudwiser.

یک زن و شوهر از فیلم ها در افق به عنوان به خوبی. ویشنو انجام داده است کمی برای یک آهنگ در Anoop Sathyan را Varane Avashyamundu و شاهین صدیق-starrer Oru Kadanathadan Katha. او امیدوار است به کار برای بیشتر فیلم در مالایالامی.

“تا آن زمان من ادامه خواهد داد به انجام آنچه که من انجام بهترین — rap” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی