Belagavi جهش سوم placein تعداد موارد مثبت

ناگهانی جهش در COVID-19 موارد مثبت در شمال منطقه کارناتاکا به خصوص Belagavi و ویجیپورا قرار داده شده است که دولت های منطقه کرده است. شمال منطقه ثبت شده و در مجموع 28 امتیاز مثبت موارد از 36 مورد جدید در دولت, در روز پنج شنبه.

Belagavi اختصاص اکثر موارد با 17 نفر تست مثبت برای عفونت است. با روز پنجشنبه نتایج Belagavi منطقه سوم بیشترین تعداد موارد در دولت پس از بنگلور شهری و Mysuru مناطق. ویجیپورا ثبت هفت بیشتر موارد در حالی که Kalaburagi ثبت سه مورد جدید و گدگ ثبت آن مورد دوم.

با 17 جدید موارد COVID-19 شمارش Belagavi منطقه رفته تا 36 در حال حاضر. پنجشنبه شمارش شامل پنج نفر با یک سفر سابقه به دهلی نو. خود عفونت تایید شد و پس از تکرار آزمایش. تمام 12 نفر دیگر در حال مخاطبین اولیه از اوایل موارد از افراد تحت تاثیر قرار.

این موارد جدید شامل هشت نفر از استخدام Bagewadi هفت از کودچی نزدیکی Raibag و هر یک از Chikkodi و Belagavi. این Raibag موارد عبارتند از یک فرد هر یک از ماهاراشترا گوا و ویجیپورا که ساکن در Raibag.

به زودی پس از آزمون نتایج در آمد Belagavi معاون کمیسر S. B. Bommanahalli جلسه با مقامات و خواسته آنها را به شدت اجرای مهار پروتکل و دیگر اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. او اعلام کرد که دو مهار مناطق ایجاد خواهد شد در Yallur روستا در حومه Belagavi و سنکشور.

وجود دارد و نه مهار مناطق در این منطقه در حال حاضر از جمله نظامی اردوگاه اردوگاه منطقه در Belagavi, Belgundi, Yellur, سنکشور, Peeranwadi استخدام Bagewadi و کودچی.

سفر تاریخچه

با هفت جدید موارد ویجیپورا منطقه چوب خط حساب کردن در حال حاضر رفته تا 17 — همه متعلق به دو خانواده — با یک فرد مرده است.

هفت بیماران, شش, اولیه اطلاعات تماس بیمار 221. این بیمار دارای سابقه سفر به ایچالکارانجی در ماهاراشترا. مورد دیگر 18 ماه, نوزاد دختر است که در یک تماس اولیه از بیمار 228 که تاریخ مردم پونا بازدید از خانواده برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه. دولت های منطقه است که تا کنون قرنطینه 373 مردم برای آمدن به تماس با P-221 و P-228 و خود را فرستاده سواب گلو برای تست.

هفت مرگ در NK

با پنج جهش در موارد ناحیه شمالی در حال حاضر در مجموع 125 نفر (از 315 در دولت) از آن هفت نفر از افراد سالم به عفونت تا کنون در حالی که چهار مرخص شده از بیمارستان.

(با ورودی از Girish Pattanashetti Rishikesh بهادر دسای و Firoz Rozindar)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید