در پاسخ به نگرانی بیش از آب آشامیدنی مسائل در سراسر مناطق روستایی در Ballari منطقه در طول تابستان ارشد اجرایی (CEO) از Ballari Zilla Panchayat (ZP) K. K اظهار داشت که دستگاه اداری در حال حاضر آماده سازی و آماده بود برای رسیدگی به این وضعیت است.

او در سخنرانی خود در مجمع عمومی بدن جلسه zilla panchayat به تازگی به اینجا. در این جلسه که ریاست آن را ZP جمهور Bharati Timmareddy.

“ما باید توجه داشته باشید سالانه آب شرب بحران است که بسیاری از روستاها به ویژه کسانی که در Kudligi و Sandur taluks در طول تابستان است. ماموران اجرایی و Panchayat توسعه ماموران در این مناطق در حال حاضر ساخته شده آماده برای مقابله با این وضعیت است. آنها را به استخدام خصوصی مخازن آب در هر کجا که مورد نیاز و تامین آب به روستاهای آسیب دیده,” او گفت:.

افسر نیز روشن است که هر گرم panchayat تا به حال محفوظ ₹2 لاخ به طور انحصاری برای حفاری و غرق شدن borewells هر کجا که مورد نیاز است.

“خشکسالی مستعد taluks آماده کرده ایم برنامه عمل برای ₹50 لاخ هر یک برای پرداختن به بحران آب آشامیدنی. دیگر taluks آماده کرده ایم یک طرح عمل برای ₹10 لاخ هر. ما به خوبی آماده شده برای رسیدگی به وضعیت,” او گفت:.

هنگامی که برخی از کاربران شکایت کرده است که منافع دولت طرح شد و نه به طور مساوی توزیع خانم Timmareddy به کارگردانی افسران به اطمینان حاصل شود که مزایای مختلف دولت طرح را به طور مساوی رسیدن به همه taluks.

“افسران باید به درستی نظارت بر اجرای برنامه های دولت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی