به عنوان استانداردهای پاپ و EDM شروع به غم انگیز غرق در 2010s یک نسل جدیدی از نوازندگان را به مخلوط. فعال پس از 2015 بن Böhmer یکی از آلمان باید ببینید استعدادهای جایگزین فضای موسیقی است و او در حال حاضر در تور با داشتن فقط تکمیل پا در موریس و در بمبئی. او به تازگی انجام شده در بمبئی (زن سبک و جلف Su) حیدرآباد (بلوک 22) و دهلی نو (Auro).

در یک ایمیل قبل از هند گیگابایت افزایش ستاره می گوید: این تور هیجان انگیز تا کنون فرفره در موریس بودن فوق العاده است. “من واقعا هیجان زده در مورد مباحث بعدی در آسیا و آمریکای شمالی و استرالیا و اروپا است. این بزرگترین تور من همیشه برنامه ریزی شده است. آن را خوب است برای دیدن…که در بسیاری از شهرستانها فروخته شد در یک زمان کوتاه است. آن است که یک احساس وصف ناپذیر برای رسیدن به بسیاری از مردم با این آلبوم تنفس.”

شماره گیری یک بیت

بن reminisces ارزش موسیقی خود را متراکم آموزش و پرورش که در آغاز با یک عطریست با synthesiser. اما چیزهایی که واقعا در زمان خاموش هنگامی که او به برلین نقل مکان کرد از Göttingen. “آن ورود به دنیای بزرگ موسیقی الکترونیک آن بود که زمین بازی را به کاوش و یادگیری بیشتر در مورد موسیقی و تماس با ما. من به اندازه کافی خوش شانس به بازی من برای اولین بار نشان می دهد زنده در یاد, باشگاه Tresor و مگدلنا. کم کم شروع کردم به خود من برچسب تن Töpferei که من منتشر شد به شما قول می دهم EP.”

او می گوید که در زمان او نمی دانست که چگونه یک برچسب چگونه کار می کند, به بازار موسیقی و یا چگونه برای رسیدن به شنوندگان. به شما قول می دهم چند گوش برای خود دلپذیر و باس سنگین ملودی. “بعد از این بزرگتر برچسب با من تماس” او به یاد می آورد. “سپس Anjunadeep (انگلستان-بر اساس برچسب رکورد) با من تماس و اولین آهنگ منتشر شد در این label,” او می گوید. وقتی BBC Radio 1 دیسک سوارکار اسب دوانی شدن Pete Tong را منتشر 2018 ضروری لحن جدید لیست پخش که شامل بن, آهنگ “پس از زمین”, آن افزایش یافت و محبوبیت است.

Ben Böhmer performing in the United States

بن Böhmer انجام در ایالات متحده

هر کسی که رشد در اروپا موسیقی زیرزمینی صحنه می دانم “پس از زمین” برای آن نمودار-شکوه قرار دادن. اما بن به نظر می رسد در زمان انتشار خود در ماه نوامبر سال 2019 اولین آلبوم تنفس خود را به عنوان بزرگترین و حرفه ای برجسته است. در Spotify در او 8,79,783 ماهانه شنوندگان در صورتی که ارائه می دهد تا برخی از دیدگاه محبوبیت خود را. آهنگ های مانند ‘گرداب’ و eponymous آهنگ تنفس ‘ باقی می ماند علاقه مندی ها و حتی ماه ها بعد از یک پیروزی در بی ثبات صنعت موسیقی.

موسیقی مغناطیس

چه در مورد در حال مدرن موسیقیدان جوان در 2010s و 2020s? “یک با کیفیت بسیار خوب از یک موسیقیدان جوان است که به مقدار زیادی از انرژی و شور و شوق برای دانش است که بسیار مفید برای سفر در جهان است,” او می گوید:, و اضافه کرد که ما در یک زندگی متنوع موسیقی عصر. “همه چیز امکان پذیر است و هر صدای قابل قبول است. بسیاری از نوازندگان دیگر سعی کنید برای جا به یک نوع و تمرکز بر روی صدای خود را. این باعث ایجاد باهوش و ایده های خلاقانه است. من فکر می کنم که فوق العاده است!”

شاید این واقعیت است که بن اغلب می یابد خود را واقعا باز به جهان زمانی که او می شود موسیقی توضیح می دهد که چرا او مغناطیسی است. این هیچ راز است که در برلین زیرزمینی صحنه یک تجربه چند حسی. اگر شما یک موسیقیدان در این عرصه شما نیز یک هنرمند. بن می گوید: او معمولا تنظیم مجموعه خود را به او نشان می دهد هر چند لیست از آهنگ ها و نظم ثابت هستند.

“اتاق به صورت بداهه است با هر فرد آهنگ به خاطر من می تواند کار بر روی عناصر منحصر به فرد از آهنگ به صورت جداگانه وجود دارد تغییرات, تنظیم, در, اثرات و ترکیب آهنگ های مختلف. در ضمن من بازی synthesiser کسی که با من بازی ملودی و یا بداهه نوازی ملودی.”

اما آن است و نه فقط باز کردن به جمعیت آن نیز باز به جهان و فرهنگ های مختلف است. “این یک همزیستی که برای من مهم است. با بازی زندگی می کنند من تجربه احساسات شنوندگان زندگی می کنند. بده و بستان مطرح می شود و متصل با شنوندگان. بازی زندگی می کنند نیز مهم است برای جمع آوری برداشت های جدید است که می تواند ریخت و به موسیقی است. بدون این ارز از آن خواهد شد سخت تر برای من برای ایجاد.”

اما بودن در تور در سراسر جهان می تواند بسیار چالش برانگیز و گاهی در جهت پیدا کردن انرژی برای ایجاد موسیقی در سراسر مناطق. “بنابراین من می خواهم برای استراحت و به دست آوردن تمرکز بر دو عنصر است. آموزش بزرگ بود به ماندن متمرکز بر خودم. من آموخته زیادی در مورد ساخت موسیقی برای خودم. این به من می دهد عاطفی صحت است که شنونده احساس می تواند. این کمک می کند تا تمرکز فوق العاده برای پیدا کردن راه خود را در اطراف جهان و نه به از دست رفته” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی