بن استوکس به نام پیشرو کریکت در جهان

بن استوکس به پایان رسیده است, Virat Kohli سه سال سلطنت به عنوان Wisden را پیشرو کریکت در جهان پس از بازی در یک نقش بازیگران در انگلستان در جام جهانی برنده سال گذشته است. استرالیا Ellyse پری اصلاح پیشرو زنان کریکت در جهان عنوان از Smriti Mandhana.

2020 Wisden اطفال’ Almanackمی شود منتشر شده در پنج شنبه, تاج swashbuckling همه طفیلی به عنوان ورزش را از پیش برجسته بازیکن. او اولین بازیکن انگلستان به دریافت این افتخار پس از اندرو Flintoff در سال 2005. استوکس در ماه ژانویه تا به حال برنده ICC بازیکن سال جایزه.

دو تعریف می زند

28 ساله برنده man-of-the-مسابقه جایزه در فینال جام جهانی مقابل نیوزیلند در خداوند و پس از آن تولید می شود قابل توجه مسابقه برنده نوبت 135 نه در سوم خاکستر آزمون برابر استرالیا.

“بن استوکس کشیده عملکرد یک عمر — دو بار در فضا از چند هفته” گفت: Wisden ویرایشگر لارنس غرفه.

“برای اولین بار با مخلوطی از ظالمانه استعداد و بخت خوب او نجات انگلستان اجرا-تعقیب و گریز در فینال جام جهانی, قبل از کمک به آمار 15 خاموش فوق العاده بیش از.

“پس از آن در سوم خاکستر آزمون در Headingley او تولید یکی از نوبت های فوق العاده یک شکست نخورده 135 به خرج کردن یک قهرمان. در برابر توپ قرمز و یا سفید او یک نیروی طبیعت است.”

یک عکس گرفته شده توسط Gareth Copley برای گتی ایماژ نشان استوکس جشن پس از ضربه برنده اجرا می شود در Headingley آزمون موفق به کسب Wisden-MCC عکس جایزه سال برای 2019.

استرالیا آن اعتصاب غنی

انگلستان سرعت کاسه Jofra کماندار دگرگون فوق العاده در فینال جام جهانی است و در میان Wisden را پنج اطفال از سال است. استرالیا پت کامینز Marnus Labuschagne و پری نام برده شده در کنار آرچر و همچنین آفریقای جنوبی به دنیا آمد اسکس خاموش-عنکبوتی که تار میتند سیمون Harmer.

غرب هند همه طفیلی Andre راسل بود به نام پیشرو T20 کریکت در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید