بنگال BJP به توافق مدنی دریافت به Amit Shah

غرب بنگال واحد Bharatiya Janata Party ( BJP) به توافق مدنی دریافت به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه و BJP جمهور J. P. Nadda برای دادن تابعیت به “پناهندگان” از بنگلادش در یک حزب تجمع برنامه ریزی شده برگزار می شود در شهرستان در تاریخ 1 مارس.

دولت واحد از این حزب اعلام کرد این رویداد روز چهارشنبه تاکید بر اینکه هر دو آقای شاه و آقای Nadda خواهد بود در حال حاضر در این رویداد سازمان یافته توسط حزب واحد در 1 مارس.

این رویداد به احتمال زیاد برگزار می شود شهید منار زمینه در این شهرستان است. کلکته است که انتظار می رود شاهد چند جامعه مدنی و حزب مخالف به رهبری تظاهرات قبل و در حین آقای شاه از سفر به این شهر است.

آخرین بازدید به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه بود در اکتبر 1 2019 زمانی که او allayed ترس در مورد تابعیت اصلاح (قانون) و ملی ثبت نام از شهروندان است. در دسامبر 2019 در میان گسترده اپوزیسیون از کا BJP جمهور J P Nadda بازدید خارجه برگزار شد و تجمع در حمایت از کا در کلکته..

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>