بنگال سانتی متر فرماندار روابط را به نوبه خود برای بدتر

روابط بین, West Bengal وزیر Mamata بانرجی و فرماندار Jagdeep Dhankhar روز پنج شنبه در زمان به نوبه خود برای بدتر با خانم بانرجی یادآوری است که او منتخب و دولت او را مورد نظر و احترام از قانون اساسی ،

“ما انتظار داریم حداقل حسن نیت ارائه میدهد از فرماندار … فرماندار نباید صحبت می کنند و مانند یک حزب سیاسی” وزیر خبرنگاران گفت: در دولت دبیرخانه ساعت پس از فرماندار برگزار شد در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: آموزش و پرورش در دولت بود “سیاسی قفس.” فرماندار به نام مجازی جلسه گروه های آموزشی در تمام دولتی دانشگاه ها در 15 ژوئیه که در آن همه اما یکی از دانشگاه های قلم نشست.

آقای Dhankhar در روز پنج شنبه گفت که “باید به مجموعه ای از فرآیند در حال حرکت به مقابله با آنها [VCs’] رفتار مطابق با قانون قابل اجرا در عمل.” فرماندار که صدراعظم از تمام دولتی دانشگاه ها وجود دارد گفت: “عدم انطباق” با VCs که نمی تواند پذیرفته شود. “می توانید به بخش آموزش و VCs خود اعلام نمی توان آنها را فرمان توسط یک صدراعظم? آنها جوابگو نیست? هنگامی که تبدیل شدن آنها پاسخگو?” فرماندار گفته بود پیش از آن در روز.

وزیر مطمئن معاون روسا که وجود خواهد داشت هیچ اقدامی در برابر آنها.

“اجازه VCs به کار می کنند. اگر وجود دارد هر گونه سرکوبگر اقدام علیه آنها را بنگال مبارزه خواهد کرد که” خانم بانرجی گفت. رئیس جمهوری در واکنش به فرماندار سخنان که حروف و ارتباطات به دولت شده اند در پاسخ به تکان دادن یک بسته نرم افزاری از مقالات قبل از روزنامه نگاران. او گفت: دولت در تلاش برای پاسخ به همه نمایش داده شد خود را. “او به من فرستاده شده تعدادی از پیام. من به او صحبت کرد و چهار بار دیروز … چه هستند که ما انتظار می رود برای انجام مدیریت بیماری های همه گیر و یا نگه داشتن پاسخ به نمایش داده شد که توسط مرکز و یا فرماندار” وزیر گفت. او متهم فرماندار بودن مهم تر از دولت از BJP سخنگویان.

فرماندار tweet

در ضمن تفاوت بین راج بهون و دولت ریخته به رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی. آقای Dhankhar به توییتر گرفت و گفت که او “نمی کمانچه در راج بهون به عنوان آموزش و پرورش downslides’. “رفاه دانشجویی است بیش از حد جدی “به لحاظ سیاسی در قفس”. به عنوان صدراعظم و فرماندار نمی تواند ‘کمانچه” در راج بهون به عنوان آموزش و پرورش downslides. آموزش و پرورش است که روح جامعه و فروپاشی آن بسیار تاثیرگذار” فرماندار بود توییتی.

دولت عالی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ گفت که پست با فرماندار است خارج از صلاحیت این دادگاه ها. “بالاتر از وزارت آموزش و پرورش با احترام ارسال کنید که فوق پست از رفتار Hon’ble صدراعظم فراتر از صلاحیت و خلاف قانونی خاص و واگذار قانونی ارائه و از این رو از هیچ اثر قانونی” این بخش هنوز توییتی. وزیر آموزش و پرورش Partha Chatterjee گفت که طبق اصلاحیه تصویب در مجمع VCs نیاز به کسب مجوز از این اداره به شرکت در بحث و گفتگو با فرماندار.

رابطه بین فرماندار و دولت شده است به دور از صمیمی با هر دو طرف به هدف قرار دادن هر یک از دیگر. خلاصه بعد از یک آرامش ناشی از جلسات بین وزرا و فرماندار این شکاف است یک بار دیگر در باز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>