رعایت که چند هفته آینده خواهد بود به نظر مهم, West Bengal وزیر Mamata نوری در پنجشنبه طناب در بیمارستان های خصوصی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

رئیس جمهوری برگزار شد جلسه با نمایندگان بیمارستانهای خصوصی و همچنین دولتی امکانات و گفت که آنها باید آماده برای پذیرش بیماران با COVID-19 عفونت است.

“این یک زمان است برای انجام کسب و کار و نه پیروی از قوانین. آن زمان برای کمک به هر یک از دیگر” خانم Banerjeee گفت: در این جلسه در دولت دبیرخانه.

در حال حاضر تنها یک coronavirus عفونت گزارش شده در دولت است.

در حالی که وزیر را تحسین کار دولت اصلی ارجاع بیمارستان بیماری های عفونی و Beliaghata بیمارستان عمومی او گفت: لازم است برای کاهش فشار بر تاسیسات. طی چند روز گذشته بیمارانی که وارد شده از خارج از کشور باید صف در ID&BGH باعث بسیاری از راش وجود دارد.

بیشتر تخت

“وجود دارد 22 تخت وجود دارد. ما باید برای افزایش آن به 100. در Bangur بیمارستان وجود دارد یک ساختمان جدید. 150 تخت را می توان مرتب شده اند وجود دارد. اما ورودی بیمارستان نباید همان بیمارستان اصلی,” او گفت:.

خانم بانرجی پیشنهاد یکی دیگر از 50 تخت ارائه می شود در یک ساختمان در RG Kar کالج پزشکی و بیمارستان است که در خدمت به عنوان یک پناهگاه شب. او مطمئن باشید کسانی که در حال حاضر در این جلسه که دولت ساخته شده است که تمام ترتیبات لازم.

“ما دستور داده اند که 300 دستگاه ونتیلاتور که 70 تحویل داده شده اند. ما دستور داده اند 2 لاخ ماسک و 30,000 دستکش” وزیر گفت. در این جلسه چند تن از نمایندگان بخش خصوصی امکانات بهداشتی و نهادهای دولتی شکایت در مورد کمبود دنده محافظ. خانم بانرجی گفت: دولت رئیس اتاق داشته باشید آنها تحویل داده می شود.

“ما شروع کردیم به ₹200 کرور صندوق. اجازه دهید آن را راه اندازی به عنوان یک صندوق که در آن بخش خصوصی [اشخاص] که می خواهید به کمک می توانید به اشتراک گذاری هزینه برای حل این مشکل است. اگر این بخش شرکت می تواند حامی و تجهیزات آن کمک خواهد کرد که بشریت,” او اضافه شده است.

زمانی که این موضوع تقاضا برای ماسک آورده بود تا CM گفت که مردم نمی توان انکار کرد: “لطفا به ماسک را به هر کس که می خواهد. بیایید این کار را انجام دهند [انکار ماسک]. آنها را به ماسک. سفارش 4 لاخ بیشتر در صورت نیاز.”

خانم بانرجی اضافه شده که لوازم ضروری نباید احتکار و مطمئن باشید که بازار و دیگر خدمات ضروری خواهد ادامه عملکرد در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی