بنگال کریکت خانواده از روی علاقه به یاد Chuni

بنگال کریکت برادری بیش از حد سوگواری عمیقا در عبور و دور از Chuni Goswami که به عنوان یک طفیلی رهبری دولت در Ranji جایزه نهایی است.

تست کریکت سابق دیلیپ Doshi گفت: این یک امتیاز به بازی با Goswami. “این بیشتر انده اخبار به شنیدن در مورد Chuni دا عبور دور. او هند را همه جانبه ورزشکار وجود دارد و بسیار به یاد بگیرند که از او در مورد تناسب اندام و مبارزه با روح. من تا به حال افتخار به بازی با او برای چند سال وقتی که من ساخته شده من برای اولین بنگال.”

“در اولین فصل ما رسیده Ranji نهایی در برابر بمبئی و سپس (1968-69) و بازی در Brabourne ورزشگاه. Chuni Goswami ایستاده بود تا به این مناسبت و همچنین دو استرلینگ نوبت 96 و 84. هنگامی که او به رهبری بنگال در سال 1972 ما هنوز نهایی دیگر در بمبئی در Brabourne.

“خود را برای مبارزه با این موضوع خارج شد عفونی و به عنوان یک فوتبالیست و هند را به عنوان کاپیتان ما آموخته زیادی در مورد تناسب اندام نگرش از او. او تا به حال یک حس شوخ طبعی است که او استفاده می شود به موقع به انتشار تنش در اتاق پانسمان. هند فقیر و بدون آیکن هایی گفت:” دوشی.

کلاس اول کریکت Satyabrata Mukherjee, که همچنین با Goswami, به یاد چند وجهی آیکون.

“او مجموعه نمونه برای دیگران به دنبال. بهترین چیزی که در مورد او بود او فوق العاده ای از حس شوخ طبعی. یک بار یک بنگال رودخانه نگران بود در مورد اندازه sightscreen و Chuni دا گفت: ‘شما در حال رفتن به سازمان دیده بان sightscreen یا توپ؟’

“در یکی دیگر از مناسبت زمانی که رسانه هاي Subrata گوآ نمی تواند انتخاب کنید یک حلقه در دو اور او گفت: Subrata من می توانید ببینید شماره 3 رودخانه در حال تغییر به یک lungi در اتاق پانسمان.’

“Chuni دا خیلی خوب بود-به عنوان خوانده شده; او را انتخاب کنید تا یک P. G. Wodehouse از ایستگاه راه آهن قبل از سوار شدن به قطار. او تا به حال چندین ابعاد دیگر به زندگی” گفت: Mukherjee.

سابق بنگال کاپیتان سابق ملی انتخاب Sambaran بانرجی مورد ستایش قرار داد Goswami به عنوان یک ورزشکار. “او به همان اندازه خوب در فوتبال, کریکت و تنیس. من در مدرسه زمانی که من بازی او را تحت برای Mohun بگن. او همیشه شاد و تقویت جوانان است.”

انجمن کریکت بنگال جمهور Avishek Dalmiya سوگواری مرگ Goswami که دریافت کابین را Kartick بوز جایزه یک عمر دستاورد در 2011-12. کابین پرچم باقی خواهد ماند نیمه افراشته در روز جمعه به عنوان یک علامت احترام است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>