Xander Naylor

فوریه 15, 8 pm به بعد

آبی اتاق Jayanagar

مطلب: ₹500 در درب

در علاوه بر این به یک گیتار کارگاه بر اساس شهر نیویورک, گیتاریست و آهنگساز Xander Naylor خواهد بود در هند برای یک عملکرد خاص در کنار گیتاریست Vinay Kaushal و درامر Shreyas Iyengar در اتاق آبی این هفته است. Naylor که می توانید مخلوط را به یک, هاردکور, jazz-fusion فضا و همچنین پست-راک خاک در گیتار خود را بازی در حال حاضر خواهد شد شیار-سنگین آهنگ این زمان در اطراف. او نیز به احتمال زیاد برای اضافه کردن یک دسته از Hindustani classical تأثیرات به مخلوط با توجه به او به طور گسترده مورد مطالعه شکل زیر tabla هنرمند و جانباز پاندیت سمیر Chatterjee. او منتشر شده آخرین ترکیب, ‘پیگیری’ در ماه دسامبر گذشته, تشریح آن “محاسبه هرج و مرج” در یادداشت های خود را. انتظار تجربی رایگان فرم جاز جوی راک و مراقبه موسیقی کلاسیک هند است. در حالی که Naylor است که یک معلم در یک مدرسه موسیقی در نیویورک او گیتاریست و آمریکا برای نشان دادن Vinay Kaushal همچنین یک مربی موسیقی و فارغ التحصیل از نوازندگان موسسه در هالیوود است.

Seedhe Maut

15 فوریه ساعت 9 به بعد

Fandom در Gilly را دوباره تعریف Koramangala

مطلب: ₹500 به علاوه ₹300 جلد شارژ از طریق Ticketfairy.com

تازه از خود را در مرحله بزرگ ظاهر در Vh1 مافوق صوت در جشنواره پونا, هیپ هاپ, اواز یا موسیقی دو Seedhe Maut در آینده از دهلی نو با سطح انرژی که wowed هزاران نفر در آن حضور داشتند. پیوست توسط DJ و خواننده رپ بلانت Seedhe Maut را ABJ و آرام شده اند و در سخت هدف قرار دادن بهترین خود را در اولین آلبوم قدمت و همچنین آهنگ ها مانند ‘101’ و take-down از جناح راست سیاست در مسیر ‘سر Dem’ شامل MC دهلی. اگر چه آنها به دست آورد دیگری فشار بزرگ پس از همکاری با پونا موسیقی الکترونیک ستاره Ritviz در ‘Chalo Chalein’, Seedhe Maut هستند مستقیما در فضا شناور اغلب تهاجمی موسیقی است که انبوه در فرهنگ پاپ منابع در هر بار در آهنگ های مانند “Shaktimaan’ و ‘Class-سیک Maut, Vol. دوم’. فرفره همچنین شامل یک عملکرد از تولید کننده-رپ اواز یا موسیقی دو Warboy x DEVM برندگان از Red Bull ویژه 2019 مسابقه که به تازگی منتشر شده خود را اولین آلبوم از آبی ماه گذشته.

Iseo + Dodosound, Daisho

14 فوریه ساعت 9 به بعد

Koramangala اجتماعی

مطلب: ₹499 طریق خودی.در

در ژانویه 2018, اسپانیایی duo Iseo و Dodosound ساخته شده راه خود را به هند برای اولین بار با چهار را نشان می دهد از جمله توقف در Sunsplash جشنواره در گوا به عنوان به خوبی به عنوان بنگلور را Koramangala اجتماعی است. حالا دومین تور هند پس از یک گردباد از چند سال که شامل بیش از 160 نشان می دهد این دو را با هم دوبله رگی و الکترونیکی برای تلفن های موبایل به مرحله. تشکیل شده در سال 2014 Iseo و Dodosound خود را منتشر début آلبوم گربه جوخه در سال 2015 و پس از 2017 است ریشه ها در هوا. سپس صدای خود را بصورتی پایدار و محکم نشسته در فضای خوبی تولید رگی است که می تواند به عنوان احساسی آن را به عنوان دوستانه نسبت به طبقه رقص. آنها را پشتیبانی شده توسط پونا DJ و تهیه کننده Daisho با نام مستعار Angad Bharaj.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی