در خود را به تازگی میزبان مجموعه ای از نشان می دهد در شهر بمبئی folk rock band عامیانه مستی شده و در یک اتاق کوچک مانند آنها را همیشه انجام می شود. تشکیل شده در سال 2014 سه نفر انجام شده در سراسر هند و بازدید بنگلور برای بار دوم انجام یک زن و شوهر از صمیمی نشان می دهد جامعه از طریق سازمان Motojojo.

بنیانگذار خواننده و گیتاریست Vipul Panchal می گوید: “هر دو چشم کنسرتهایی. ما عاشق مخاطبان در اینجا مردم به گوش دادن به کلمات خود را و موسیقی قطعات آنها لذت بردن از هر یک از ضرب و شتم. به طور کلی می توانم بگویم که تحصیل مخاطبان در اینجا برای indie در موسیقی است.” آن را در آوریل سال گذشته که عامیانه مستی گذشته در این شهرستان انجام در سابق باشگاه محل برگزاری Bflat. Panchal به یاد می آورد وجود دارد حدود 45 نفر بود که دلگرم کننده برای دیدن برای اولین بار خود را. او می افزاید: “متاسفانه با توجه به مسائل مربوط به صدور مجوز بسیاری از محل ها بسته است. دولت باید فکر می کنم آن طوری که ما هنر می تواند زنده ماندن به عنوان بنگلور شگفت انگیز مستقل هنرمندان و گروههای موسیقی است.”

در حالی که در بنگلور عامیانه مستی همچنین بازدید از منطقه مورد علاقه نغمه سرای سیار Raghu Dixit و به او یک کپی از اولین آلبوم خود را جادو کی Chhadiبود که ماه گذشته منتشر شد. Panchal بازگو چگونه Dixit شوخی در مورد این گروه تلاش برای crowdfund این آلبوم در حالی که او دور زحمتکش و سرمایه گذاری پول خود را. “او تا به زمین به عنوان یک هنرمند او یکی از مورد علاقه ما. قدردانی از آمدن او نمی تواند بیان شده در کلمات” Panchal می گوید.

این آلبوم به ارمغان می آورد با هم بازیگوش, کشور, پاپ, آکوستیک فولک و راک در سراسر زبان از جمله هندی گجراتی و یک بیت از زبان انگلیسی است. زنده کالاهای اساسی مانند ‘Rundunana Re’ و ‘زندگی دیوانه’ به احتمال زیاد برای آوردن لبخند به هر شنونده چهره آید تپه تا احساس خوب ملودی و ساده, آواز خواندن همراه, شعر در مورد زندگی مدرنیته از خود گذشتگی و اهمیت موسیقی. ابزار دقیق در محدوده Puneri dhol ضربه به نوع الت موسیقی شبیه گیتار و بانجو به علاوه به طور منظم سنگ ارائه گیتار همراه با چند الکترونیک شکوفا می شود. Panchal می گوید: “شما می توانید شنیدن پرنیان لاتین, مردم, کشور, هارد راک, تلفیقی و پاپ در این آلبوم است.”

جادو کی Chhadi بود و در واقع تا حدودی تامین مالی از طریق Crowdera که در آن آنها مطرح شده بیش از ₹1.7 لاخ از هدف مورد نظر خود را از ₹ 4.5 لاخ. آن را به طور کامل برآورده. Panchal می گوید این یک سخت چشم انداز و این بدان معنی است که گروه “تا به حال به رنج می برند بسیاری” اما او هنوز هم خوشحال است که crowdfunding به آنها طرفداران که در حال حاضر سرمایه گذاری در گروه monetarily.

“برخی از مردم پرسید: چرا ما نمی گرفتن وام از بانک و ملاقات با هزینه های ما برای این پروژه است. ما می تواند وام دریافت کنید اما نمی توانید آن 104 نفر را پشتیبانی می کند. آنها کمک به ما بنابراین در حال حاضر آنها بخشی از گروه ما ، آنها خواهد بود علاقه مند در آنچه گروه انجام شده است و موسیقی های جدید در آینده” Panchal توضیح می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی