درخشش برایس Leverdez و کاپیتان B. سای Praneeth کمک به دفاع از قهرمان بنگلور رپتورز outplay Awadhe رزمندگان 5-0 و وارد نیمه نهایی لیگ برتر بدمینتون لیگ برتر در Gachibowli ورزشگاه سرپوشیده در اینجا در روز پنج شنبه.

رزمندگان خاموش کردم برای شروع با این ترکیب از Ko Sung Hyun and Shin Baek Cheol به ثمر رساند و یک پیروزی چشمگیر بیش از آرون جورج و Rian Agung Saputro.

رپتورز جهان شماره 39 برایس Leverdez cruised گذشته جهان No. 64 آجی Jayaram در مغلوب ساختن پیشی جستن بازی برای دومی. سابق غلبه مردد شروع — او نگاه لرزاند توسط Jayaram را فریبنده عکس در خالص — به نمره به شش امتیاز در یک ردیف در اولین بازی و قرار دادن آن را در زمان سریع.

در دوم Leverdez شد تهاجمی تر به عنوان او در زمان راحت 8-2 منجر شود تنها به دیدن Jayaram مبارزه با یک جامد خالص بازی. اما رپتورز shuttler منتقل چرخ دنده و آمد تا با گفتن شکسته به پیروزی پنج مستقیما امتیاز و مهر و موم مسابقه.

تای تزو در آهنگ

جهان شماره 2 تای تزو یانگ outslugged یک مبارز جهان شماره 14 Beiwen ژانگ در زنان مجرد دفع روحیه باز گشت دوم میدوی را از طریق بازی دوم.

تای چرخش بازی در نفع او هر زمان که حریف خود را به دست آورد زمین با بی عیب و نقص رها کردن عکس.

با 2-0 کوسن جهان شماره 11 ب سای Praneeth بازی مغلوب ساختن پیشی جستن بازی برای رپتورز warded کردن روحیه چالش از جهان شماره 41 وانگ وینگ کی وینسنت و به تیم خود بی نظیر 4-0 منجر شود.

سای Praneeth توانایی خود را شکسته راست هر زمان که او تحت فشار ثابت تعیین کننده در تحلیل نهایی.

رپتورز پیوست North-Eastern, رزمندگان, چنای Superstarz و پونا 7 مطلب در نیمه نهایی.

نتایج: بنگالور رپتورز bt Awadhe رزمندگان 5-0 (آرون جورج و Rian Agung Saputro از دست داد به Ko Sung Hyun & Shin منقار Cheol 15-14, 7-15, 11-15; برایس Leverdez bt آجی Jayaram (T) 15-9, 15-9; تای تزو یانگ bt Beiwen ژانگ 15-12, 15-12; B. سای Praneeth (تی) bt وانگ وینگ کی وینسنت 15-11, 15-13; Chan پنگ به زودی & Eom Hye برنده bt Ko Sung Hyun & Christinna پدرسن 7-15, 15-12, 15-11).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی