بنگلور ژامبون اپراتورها کمک به خانه قرنطینه وظیفه نیروی

به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد مثبت افزایش می دهد بنابراین کسانی که از مردم قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه. ویژه نیروی کار است تشکیل شده است در بنگلور به اطمینان حاصل شود که شهروندان قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه دنبال این پروتکل برای آن است. در میان شهروندان که به طور داوطلبانه برای کمک به نیروی کار هستند 260-عجیب و غریب ژامبون (تازه) اپراتورهای رادیویی در این شهرستان است.

آنها کار در شیفت هماهنگی با غرفه در سطح بخش و سطح اعضای تیم ملی برای نگه داشتن یک ساعت مچی در خانه و آزار مردم است. در حالی که بسیاری از آنها عامل خارج از خانه خود سه استاتیک مراکز راه اندازی شده اند در Vasanthapura, H. B. R. طرح و Jayanagar محلات.

“ما قبلا تنظیم فرکانس بالا و فرکانس بسیار بالا ایستگاه در دولت جنگ ، اما ما تصمیم به کاهش در جنبش ما با توجه به بالا بودن خطر درگیر است. همه ما در حال نگه داشتن یک ساعت مچی در محله ما به غیر از فراهم کردن back-up های ارتباطی به تیم ملی و نیروی کار” گفت: S. Sathyapal مدیر موسسه هندی, پای.

پس از پایان مارس

گوتام Shantappa یک ژامبون داوطلب گفت که اپراتورها در این ایالت بوده است داوطلب پس از پایان ماه مارس. “ما هماهنگ با توزیع مواد غذایی و جیره کیت به کارگران مهاجر. ما همچنین کمک کرد تا با [روند] ارسال 1.8 لاخ کارگران مهاجر به شهرها. تعداد کمی از ما داوطلبانه در ایستگاه راه آهن و فرودگاه و با کمک quarantining از مسافران” گفت: B. N. Umesh دیگری ژامبون اپراتور.

اما چالش ها در نظارت خانه قرنطینه هستند بسیار متفاوت است گفت: دکتر Sathyapal. “ما گاهی اوقات باید برای مقابله با رفتار پرخاشگرانه و مذاکره با متخلفان هر چند ما نه برای آن آموزش دیده. ما بلافاصله انتقال پیام به مقامات ارشد نگران اگر ما قادر به مقابله با این وضعیت,” او گفت:.

با در دسترس بودن سریع حالت های ارتباطی از جمله برنامه های گوشی های هوشمند مانند WhatsApp و Telegram است HAM radio هنوز هم مربوطه ؟ بله دکتر Sathyapal و آقای Shantappa موافقت صراحت. “رادیو هام اولین شبکه های اجتماعی کانال. مناسب با باتری پشتیبان ما کار می کنند حتی در قدرت اختلالات” دکتر Sathyapal گفت.

در طول فجایع

آقای Shantappa به عنوان مثال هام اپراتورهای کار در طول چند بلایای طبیعی از جمله زلزله گجرات و سیل در شمال کارناتاکا و Kodagu, وقتی که دیگر شبکه های ارتباطی بودند پایین.

“ژامبون رادیو در زمان واقعی شبکه های ارتباطی. این است که بسیار شبیه به ارتباطات بی سیم مورد استفاده توسط پلیس و مدنی مقامات. آن را سریع و شفاف” گفت: دکتر Sathyapal.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>