در همه ارواح در روز در نوامبر 2, صدها نفر از مؤمنان در سراسر ادیان وارد در بسیاری از گورستان که نقطه کلار زمینه طلا (KGF) برخی از 100 کیلومتر از بنگالور. “مرد در حال استراحت در این فضای کوچک شش فوت زیر بود هنگامی که مسئول آوردن طلا از حدود 8,000 پا زیرزمینی می گوید:” Murugan با لبخند معوج. “او نمی پوشند حتی یک تکه طلا را در زندگی خود را.” روز به ارمغان می آورد نه فقط خاطرات پدر بزرگ خود را, اما همچنین از پایان تلخ برای کار در معادن است.

ضعیف و ناتوان آهن شفت سابق معادن قد بلند ایستاده بر شهر است. گردهمایی زنگ و فراگیر سکوت یک یادآوری از سقوط از هند طلا راش شهر. طلا بود و شاید برای اولین بار استخراج در این منطقه در 200 آگهی و بعد از آن در طول Chola دوره (900-1000 میلادی) آن را تبدیل به یک تشخیص معدن طلا. با ورود راج بریتانیا و معرفی ماشین آلات این شهر تبدیل به یک مقیاس بزرگ معدن طلا توسط 1850s جهانی دوم عمیق ترین.

سود بودند و KGF شد این سایت برای بسیاری از هند اولین ها: هند برای اولین بار برق آبی تولید برق واحد ایجاد شد و در Cauvery به پشتیبانی از استخراج از معادن; شهر هند برای اولین بار به, هیجانی (دوم در آسیا). قطار برقی و تراموا, برق, ساعت, تلفن, زمین گلف و حتی فیلتر آب معرفی شدند اینجا خیلی قبل از بقیه از هند است.

توسط 1920 24,000 نفر بودند کار به اینجا کشیده شده از لحاظ اجتماعی-اقتصادی جوامع عقب مانده در تامیل نادو و آندرا پرادش است. KGF کمک شد همه از هند طلا در خروجی حسابداری برای 2 درصد از جهانی طلا در نسل. پس از سال 1947 KGF شد بهارات معادن طلا Ltd. اما تولید طلا به آرامی غیرقابل دفاع شد و این شهر به زودی از دست درخشش خود را. در سال 2001 آن را به حال زخم کردن. با وجود برخی از اطمینان سابق کارگران بودند اسکان و معدن راه اندازی مجدد.

امروز این کارگران و فرزندان خود را همچنان به ماندن در shanties و در سابق کارگران مستعمره اما شغل خود را در بنگلور دو ساعت دور. KGF است شهر ارواح فلفلی با فرو ریختن godowns ساختمان باشگاه ها و فروشگاه های مواد غذایی — بقایای طلایی گذشته است.

(متن و تصاویر Bhagya Praskash K.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی