بنیامین نتانیاهو آزمایشی برای شروع در 17 مارس اسرائیل می گوید وزارت دادگستری

نخست وزیر بنیامین نتانیاهو فساد آزمایشی شروع خواهد شد در 17 مارس دو هفته پس از اسرائیل دارای سوم آن انتخابات در کمتر از یک سال وزارت دادگستری گفت: در روز سه شنبه.

آقای نتانیاهو اولین نخست وزیر اسرائیل به اتهام یک جرم است و هرگونه تخلف در این سه موارد فساد علیه او است.

در علاوه بر این به نبرد قانونی آقای نتانیاهو که سران جناح راست حزب لیکود است و برای مبارزه با او زندگی سیاسی در مارس 2, انتخابات, پس از بی نتیجه رای گیری در آوریل و سپتامبر.

در بیانیه این وزارتخانه گفت: آقای نتانیاهو در قدرت به دهه گذشته و اسرائیل طولانی ترین خدمت رهبر مورد نیاز خواهد بود برای شرکت در اورشلیم دادگاه منطقه برای اولین جلسه برای شنیدن کیفرخواست علیه او. سه قاضی پنل را بشنود مورد.

آقای نتانیاهو را رد کرده است هر گونه تخلف در سه مورد فساد. اتهامات که به طور رسمی با دادگاه واصل سه هفته پیش شامل رشوه, نقض اعتماد و تقلب.

آقای نتانیاهو 70 به اتهام ناحق پذیرش $264,000 ارزش هدیه که دادستان گفت: شامل سیگار برگ و شامپاین از غولهای و توزیع نظارتی و سوغات در ادعایی پیشنهادات برای بهبود پوشش های محبوب اخبار سایت.

او می تواند به 10 سال زندان اگر به جرم رشوه خواری و حداکثر سه سال است و برای تقلب و نقض اعتماد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>