برنی اکلستون می گوید 2020 F1 قهرمانی باید لغو شود

F1 سابق اجرایی برنی اکلستون می گوید این فصل فرمول یک قهرمانی باید لغو شود چرا که به نظر می رسد بعید است که به اندازه کافی مسابقه را می توان برای تکمیل آن معتبر با توجه به کروناویروس بحران است.

افتتاح هشت دور از 2020 فصل شده اند یا لغو و یا به تعویق افتاد, با شک و تردید بیش از یک تعداد دیگر 14 مسابقه به این بیماری همه گیر در ادامه به تحت الشعاع قرار دادن تقویم ورزشی.

حداقل هشت نژادها مورد نیاز برای قهرمانی معتبر اما سابق F1 اجرایی Ecclestone معتقد است که ممکن نخواهد بود.

“ما باید قهرمانی در این سال و شروع دوباره در سال آینده امیدوارم چون من نمی توانید ببینید که آن را ممکن است رفتن به دریافت مقدار مناسب از مسابقات که تعداد برای یک قهرمانی” 89 ساله گفت: رادیو بی بی سی.

“تاپیک رو به هشت از حافظه و من نمی توانم آنها را گرفتن است که در. این یک وضعیت دشوار است.” لوئیس همیلتون بود و در این سال با هدف مطابقت مایکل شوماخر رکورد هفت رانندگان عناوین هر چند وجود داشته است پیشنهادات یک کوتاه فصل خواهد کاهش يافته است.

اما اکلستون گفت: “من فکر نمی کنم از آن خواهد شد بسیاری از تفاوت به لوئیس. او را به برنده شدن در هر مسابقه شماره, که آیا آن هشت یا 16 یا 20.

“اگر آن را در مسابقات قهرمانی جهان و او برنده آن را در رکورد خود را و می گویند که او برنده مسابقات قهرمانی جهان. این چیز وحشتناک است که او را به نفع خود تمام هشت مسابقه. نمی توان آن را یک سوپر قهرمانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید