برنی ساندرز محکوم هر گونه نفوذ روسیه در انتخابات

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز در روز جمعه را محکوم کرد روسیه تلاش ها برای دخالت در سال 2020 انتخابات.

این سناتور ورمونت با صدور بیانیه ای بلافاصله پس از واشنگتن پست گزارش داد مقامات ایالات متحده گفته اند آقای ساندرز که روسیه در تلاش بود برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را. این بیانیه را تایید نمی کند به گزارش.

آقای ساندرز نوشت: برای من مهم نیست رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور شود. پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.

آقای ساندرز پاسخ بود یک تضاد است که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تحت فشار قرار دادند پشت در ارزیابی سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده است که روسیه به دخالت در انتخابات از طرف او.

بازرسان فدرال در سال 2018 به اتهام 13 روس ها در پنهان کمپین رسانه های اجتماعی است که دادستان گفت: با هدف تقسیم افکار عمومی بر روی داغ دکمه مسائل اجتماعی و همچنین propping تا ساندرز و جمهوری خواه نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که همچنین بدنام کردن هیلاری کلینتون احتمالی دموکرات نامزد.

سازمان دهندگان که روسیه تلاش گردش یک طرح کلی از تم ها برای آینده محتوای رسانه های اجتماعی با دستورالعمل ها را به استفاده از هر فرصتی برای انتقاد از هیلاری و بقیه (به جز ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن—ما از آنها) با توجه به کیفرخواست.

مدت کوتاهی قبل از اخبار روسها دخالت در آقای ساندرز’ کمپین منتشر شده در جمعه آقای ترامپ گفت: هواداران در لاس وگاس است که او شنیده دموکرات ها در تلاش بودند برای شروع یک شایعه … که پوتین می خواهد به مطمئن شوید که من انتخاب کنید.

“گوش دادن به این طوری نیست و او می خواهم برای دیدن که دموکرات است برای رفتن به ؟ نمی خواهد او نه اجازه دهید بگویم برنی?” آقای ترامپ پرسید.

آقای ساندرز و همسرش ” جین ” در سال 1988 صرف ماه عسل خود را در اتحاد جماهیر شوروی آقای ترامپ اشاره کرد.

‘استبدادی قاتل’

در بیانیه صادر شده توسط ساندرز’ کمپین پیشرو دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی محکوم آقای تهمت رویکرد برای ادامه گزارش از دخالت خارجی در انتخابات آمریکا.

“بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من در نظر نمی ولادیمیر پوتین یک دوست خوب است. او استبدادی قاتل که در تلاش است برای از بین بردن دموکراسی و سرکوب مخالفان در روسیه” آقای ساندرز گفت.

“اجازه دهید روشن است که روس ها می خواهند به تضعیف دموکراسی آمریکایی با تقسیم ما و بر خلاف جمهور فعلی من بصورتی پایدار و محکم ایستادگی در برابر تلاش های خود را و هر قدرت خارجی است که می خواهد به دخالت در انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>