برنی ساندرز دقت برنده نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی در روز سه شنبه جامد خود را پیشتاز وضعیت در کاخ سفید مسابقه و برخورد یک شکست به وزش رقیب جو بایدن که به پایان رسید در یک ناامید کننده مکان پنجم.

وزش پیت Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا به پایان رسید نزدیک دوم بعد از لبه خارج آقای ساندرز در هفته گذشته هرج و مرج و اختلاف اول نامزدی مسابقه در آیووا. هر دو کمپین خواسته اند برای یک جزئی recanvass آیوا نتایج.

آقای ساندرز مترقی سناتور از همسایه ورمونت غالب پس از دفع حملات از رقبا هشدار داد که خود را چپ نمایش خواهد منجر به شکست در Nov. 3 انتخابات در برابر جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” آقای ساندرز گفت: حامیان در منچستر, New Hampshire.

آقای ساندرز هواداران هو وقتی آقای Buttigieg پست اصلی سخنرانی نشان داده شده در صفحه نمایش و شعار “وال استریت پیت.”

آن را نیز یک شب خوب برای سناتور ctq که سوار یک موج حرکت از قوی مناظره روز جمعه را به مقام سوم برساند.

آقای بایدن, معاون سابق رئیس جمهور است که زمانی پیشتاز در دموکراتیک نژاد, خمیده به دومین دوره متوالی به فقیر پایان پس از قرار دادن چهارم در آیووا. او مطمئن است به صورت فزاینده سوال در مورد مبارزات انتخاباتی خود را زنده ماندن و توانایی های خود را برای تحکیم وزش حمایت در برابر افزایش Buttigieg و Klobuchar.

آقای بایدن شانس ضعیف در دو اجرا می شود قبلی برای رئیس جمهور قبل از پیروزی در انتخابات سال 2008 به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما شماره 2. او امیدوار است برای شناور ماندن این زمان تا فوریه. 29 مسابقه در کارولینای جنوبی و یک سری از مسابقات در دیگر ایالت های جنوبی روز سه شنبه در مارس 3, که در آن حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار خواهد بود یک قدرت است.

بدون قوی نمایش آن وجود دارد خود مسابقه می تواند بیش از.

‘It ain’t over’

“این است که بیش از ، این فقط شروع کار” آقای بایدن گفت: حامیان در کارولینای جنوبی است.

U. s. Senator Elizabeth Warren, مترقی متحد آقای ساندرز بود که به عنوان یک مورد علاقه در نیوهمپشایر سه ماه پیش هم یک شب بد. او به پایان رسید و چهارم و همچنین در صورت سوال در مورد او ادامه داد: زنده ماندن.

برای آقای ساندرز که برنده نیوهمپشایر در سال 2016 با 60 درصد آرا در برابر نامزد احتمالی هیلاری کلینتون نتایج ارائه شده حرکت جدید نیست اما قریب به اتفاق پیروزی او امیدوار بود با توجه به تاریخ خود را در دولت است. خروج سنجی نشان داد که او تنها توانست حدود دو سوم از سال 2016 اولیه حامیان.

نتایج شروع به نازک زمینه دموکرات ها به دنبال حق را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر با تاجر اندرو یانگ و سناتور مایکل بنت انداختن پس از آن مشخص شد آنها پایان خوبی از در حال اجرا. رادیو فردا گزارش داد که Deval پاتریک سابق ماساچوست فرماندار را رها در چهار شنبه.

دموکراتیک رای دهندگان نیوهمپشایر انتخاب یک نامزد از یک رای گیری با 33 نام از جمله کسانی که کاهش یافته است هفته پیش. اما آن را شامل نمی شود سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ میلیاردر است که رقابت در هر متحده قبل از 14 سه شنبه مقدماتی در مارس 3.

آقای بلومبرگ افزایش یافته است در نظر سنجی به کمک او هزینه های شخصی در مبارزات انتخاباتی و تبلیغات و شرط بندی در انجام به خوبی در بزرگتر ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس.

در نیوهمشایر مردم در انتخابات بود و با نزدیک شدن به رکورد 287,000 که بازیگران برگه های رای در سال 2008 نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه هنگامی که نبرد میان باراک اوباما و هیلاری کلینتون انرژی ، که می تواند به سهولت دموکراتیک نگرانی در مورد کوچکتر از حد انتظار میزان مشارکت در انتخابات هفته گذشته است.

دموکرات ها در نیوهمپشایر و در کشورهای دیگر است که رای گیری در ایالت نبرد برای نامزدی حزب دموکرات در تلاش هستند تا تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به انتخاب وزش مانند Buttigieg, Klobuchar بلومبرگ یا بایدن و یا مترقی رهبران مانند ساندرز و وارن که نشان دهنده همسایه ماساچوست است.

پس از آیووا و نیوهمشایر کوچک و روستایی متحده عمدتا سفید با جمعیت مسابقه خواهد حرکت به متنوع تر battlegrounds که مطرح آزمایش های جدید.

تا بعدی خواهد بود Feb. 22 قفقاز در نوادا است که دارای یک جمعیت بزرگ لاتین و فوریه. 29 اولیه در کارولینای جنوبی که زیادی جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار.

“ما مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه” خانم Klobuchar گفت: حامیان در کنکورد, New Hampshire. “از آنجا که از شما ما در حال بدست گرفتن این کمپین به نوادا. ما در حال رفتن به کارولینای جنوبی است. و ما در حال بدست گرفتن این پیام وحدت به کشور است.”

خانم وارن گفت: این امر می تواند بلند و کشیده-نبرد برای نامزدی و مسابقه به مراتب بیش از. او تقبیح این حزب اختلافات و خواستار وحدت به عنوان مسابقه حرکت می کند.

“این تاکتیک ممکن است کار اگر شما مایل به رایت کردن حزب به آخرین مرد ایستاده” خانم وارن گفت. “ما برنده هنگامی که ما با هم آمده است.”

اواخر حملات در ساندرز در هفته های اخیر یک تغییر در تاکتیک برای رقبای خود که عمدتا نادیده گرفته و او را از نگرانی در مورد واکنش شدید از خود حرارت کادر از حامیان و خارج از شک و تردید است که ساندرز می تواند گسترش پایگاه خود را.

آقای Buttigieg که خواهد بود که برای اولین بار آشکارا همجنسگرا رئیس جمهور آمریکا در صورت انتخاب چهره هنوز هم سوال در مورد آنچه که نظرسنجی ها نشان می دهد که ضعف خود را با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و یکی از وفادار ترین و حیاتی دموکراتیک رای گیری بلوک.

او همچنین تقبیح رشد قطبش از سیاست و دموکراتیک اختلافات از هفته های اخیر.

“در این انتخابات فصل ما گفته شده است توسط برخی از که شما یا باید برای انقلاب و یا شما را برای وضع موجود است. اما از کجا که بقیه از ما؟” آقای Buttigieg خواسته هواداران در Nashua, New Hampshire.

“یک سیاست از راه من یا بزرگراه است یک راه برای دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

در طرف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده دولت ریاست جمهوری, اولیه, شکست دادن رقیب ویلیام جوش, فرماندار سابق همسایه ماساچوست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی