برنی ساندرز می گوید هنوز هم در کاخ سفید مبارزه با وجود جو بایدن افزایش

برنی ساندرز در چهار شنبه نقش برآب حدس و گمان بیش از یک پایان فوری دموکراتیک اولیه مسابقه گفت: او همچنان در مبارزه با میانه سناتور جو بایدن با وجود فشار به عقب نشینی به خاطر حزب وحدت.

اما در کوتاه پرشور سخنرانی انجام شده به صورت زنده از تلویزیون آقای ساندرز نیز روشن ساخته است که او اولویت اصلی بود برای دیدن شکست “خطرناک” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و او اذعان کرد که بسیاری از دموکرات ها او را به عنوان کمتر electable از آقای بایدن.

همچنین به عنوان خوانده شده | انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده 2020: آیا دموکرات در انتخابات مقدماتی همه چیز در مورد ؟

آقای ساندرز شده بود پر از سوراخ در خانه اش در ایالت ورمونت یک شب پس از تحمل شکست سنگین در انتخابات مقدماتی حزب در سراسر کشور روز سه شنبه.

گمانه زنی های در حال رشد بود که او ممکن است در پاسخ به درخواست از فعالان دموکراتیک و در کنار دادن آقای بایدن یک فرصت برای تمرکز به طور کامل در مبارزه علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

همچنین به عنوان خوانده شده | آن است که بیش از همه برای برنی ساندرز?

اما آتشین چپ شکست سکوت خود را به می گویند که با وجود عملکرد خود او هنوز هم در مبارزه و آماده شدن برای اولین بار او را در یک مناظره تلویزیونی جمعه “با دوست من جو بایدن.”

در حالی که او همچنان مبارز آقای ساندرز را به یک تعداد غیر معمول اظهارات پذیرش ضرر و زیان خود را در طول مسابقه اولیه و که او “از دست دادن این بحث بیش از electability.”

آقای ساندرز سپس ذکر شده در سوال او می خواست بایدن برای پاسخ به در مورد چگونه به مقابله با گسترده نابرابری و دیگر مسائل ساختاری است که او معتقد است تنها می توان توسط رادیکال های اقتصادی تغییر و یا “انقلاب است.”

درخواست تجدید نظر برای وحدت

آقای بایدن این مسیر به یک ماه نوامبر مرحله نهایی مسابقات با آقای ترامپ شروع به دنبال توقف پس از او مدال دیگر یک سری ویرانگر اولیه برنده در روز سه شنبه از جمله صنعتی نیروگاه میشیگان — یک دولت است که بسیار مهم خواهد بود در انتخابات عمومی ،

آقای بایدن متصلب برنده در می سی سی پی, Missouri, آیداهو و میشیگان ساختمان در آمده-از-پشت پیروزی در هفته پیشتر در روز سه شنبه.

پرداختن به هواداران در فیلادلفیا به عنوان پیروزی خود را در زمان شکل 77 ساله میانه آقای بایدن رسیده به آقای ساندرز ضمن تشکر از چپ سناتور ورمونت و حامیان او را “خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق خود را.”

معاون سابق رئیس جمهور تحت باراک اوباما زده وحدت تن او به عنوان تأیید در تلویزیون ملی که او و ساندرز “به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و هم ما را شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

یکی دیگر از شش متحده در ارائه داکوتای شمالی بود به نام آقای ساندرز اوایل روز شنبه. او همچنین رهبری این تعداد حدود 2,100 آرا در ایالت واشنگتن بزرگ دیگر جایزه روز سه شنبه مقدماتی با حدود 70 درصد از آرا شمارش شد.

متحد کردن بلیط

با آقای بایدن مسیر به نامزدی حزب دموکرات را به طور فزاینده ای قفل شده است و در قاطع سوال این است که آیا آقای ساندرز خواهد, فرو کردن غرور خود و هواداران خود را پشت سر نامزد یا در معرض خطر حزب جنگ داخلی.

“این خواهد بود حیاتی برای ساندرز به بسیج هواداران خود را پشت بلیط ایم” دانشگاه پرینستون تاریخچه پروفسور جولیان Zelizer.

“اما بایدن برای رسیدن به ساندرز انرژی جنبش است. آن را به دو راه تلاش برای متحد کردن بلیط.”

بسیاری از دموکرات ها را متهم ساندرز و اختصاص داده شده خود را حامیان داشتن باعث آسیب کشنده به هیلاری کلینتون چهار سال پیش هنگامی که او تلاش شد — در نهایت ناموفق — علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها هشدار می دهند یک سناریوی مشابه می تواند بازی را در این زمان.

منعکس کننده تغییر در قدرت دموکراتیک فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا که شده بود خنثی در مسابقه بیرون آمد و در حمایت از آقای بایدن پس از روز سه شنبه نتایج.

“امشب چه ساخته شده است روشن است که نماینده ریاضی است که در حال حاضر یک خط مستقیم به جو بایدن نامزدی,” پسر رئیس سیسیل گفت: آمریکا شبکه رادیویی NPR.

“بنابراین ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به او را در تلاش به دنبال به جلو به ماه نوامبر است.”

اضافه کردن به اعصاب در یک کشور در لبه پس از سه پر سر و صدا سال زیر نظر آقای ترامپ, ترس از بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شد هر دو کمپین برای لغو تظاهرات برنامه ریزی شده در کلیولند اوهایو است.

یکشنبه بحث نیز بدون مخاطبان به زندگی به عنوان یک نتیجه از سلامت را بترساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>