بهترین مرحله زندگی: Ojha

سابق هند چپ بازوی عنکبوتی که تار میتند Pragyan Ojha معتقد است که ‘مستند’ ارائه شده او را با بهترین مرحله از زندگی خود را صرف ارزشمند زمان با هشت ماهه پسر Yohaan.

“هنگامی که من به صحبت کرد کاملا چند ارشد کریکت آنها احساس کردند که مستند به ما ارائه با یک فرصت بزرگ بود و ما خانواده ها به خصوص کودکان و نوجوانان ما گفت:” 33 ساله Ojha در یک چت با هندو در روز پنج شنبه.

همچنین بخوانید: Shoaib Akhtar moots هند و پاکستان ODI سری به جمع آوری کمک مالی برای مقابله با COVID-19

“من احساس می کنم در خانه’ با این مستند همانطور که من به طور معمول نمی مانند در حال حرکت در اطراف به جز به صورت رسمی کار می کنند. در حال حاضر من یک شانس برای دیدن پسرم از محله های نزدیک. او در حال رشد است و من در تلاش برای درک خود را ‘ثبت نام’ زبان است که لذت بخش ترین مرحله برای هر پدر و مادر. من برخی از جرقه بزند هم گفت:” هیجان زده Ojha.

در کریکت Ojha گفت: برای لحظه ای او در حال لذت بردن از انجام تفسیر است و در تلاش برای بهبود مهارت های خود را.

“من watch Hindi news زیادی است. من مشتاق به رعایت چگونه آنها در حال حاضر افراد مختلف در چنین شیوه ای جذاب,” او گفت:.

Ojha نیز اضافه شده است که مگر او هم به طور کامل با کارآموزان در آکادمی او را نمی خواهد تا مربیگری.

با بهره گیری از شکستن

“من با بهره گیری از این استراحت طولانی صرف زمان تماشای ویدئوها از برخی از آزمایشات مانند سال 2001 کلکته آزمون شامل V. V. S. Laxman و Rahul Dravid تاریخی می زند, Harbhajan Singh بولینگ و برخی از الهام بخش ورزشی مستند مانند “آتش در بابل’,” او اضافه شده است.

هیچ تاسف زمانی که به دنبال به عقب ؟ “من قطعا دوست داشتم به بازی بیشتر شد. اما دوباره شما را به برخی از چیزهایی که در گام” Ojha گفت.

“من خوش شانس به دست گرفته اند و بیش از 100 تست درها [113 در آزمون 24] که احساس من این است که یک دستاورد فوق العاده و یکی که من افتخار می کنم خاموش,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید