تعویق مسابقات و لغو محاکمه و اردوهای سختی ماده در این نقطه به مانو Bhaker یکی از هند بزرگترین دستاوردهای جوان در ورزش است. 18 سال است و امید به دیدن جهان پیروزی در نبرد در برابر COVID-19.

این بیماری همه گیر به بازیگران شک و تردید جدی بر آینده توکیو بازی های المپیک, اما مانو مدال چشم انداز در quadrennial اغراق است نه فکر کردن در مورد چیزهایی که فراتر از کنترل او.

“محاکمه و حوادث باید به تعویق افتاد در شرایط فعلی به عنوان دیگر وجود دارد چیزهایی که بسیار مهم برای جهان برای مقابله با” گفت: Manu.

او می گوید: بورس در حال مطیع پروتکل ها و دستورالعمل های صادر شده توسط مراجع ذیربط. “ما به شدت به دنبال دستورالعمل از وزارت بهداشت و دستورالعمل سازمان بهداشت جهانی (WHO).”

تپانچه ace یکی از معدود اکشن که شرکت در یک دادگاه سازمان چندی پیش توسط انجمن ملی تفنگ از هند (NRAI). آزمایشی ترتیب داده شد اجازه می دهد تا بورس به ثبت نمرات خود را پس از به تعویق افتادن دهلی نو ISSF جام جهانی و تیم هند را خروج از قبرس جام جهانی با توجه به شیوع کروناویروس.

“اردوگاه وضعیت خوب بود به عنوان وجود دارد تنها چند بورس وجود نداشت و بزرگ جمع آوری و آن را تنها سه روز به طول انجامید.”

در مورد بازی های المپیک است که یک ابر حلق آویز بیش از آن مانو گفت و او را به انجام با او معمول است که بخشی از آماده سازی خود را.

“من آرام در خانه است. وضعیت کنونی تاثیر نمی گذارد من تهیه و طرز فکر. من مداوم جلسات یوگا و مدیتیشن و چیزهایی که به من کمک کند آرامش و تشکیل شده است.

“بازی های المپیک هر زمان که آن اتفاق می افتد, بنابراین ما نیاز به آماده می شود. من هستم آماده سازی برای بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده,” او گفت:. “تیراندازی بسیار رقابتی است در حال حاضر به خصوص 2019 و پس از آن مشهود است از نمرات.”

Manu که امن یک سهمیه المپیک برای هند در زنان 10m air pistol لذت بردم یک فصل موفق در سال گذشته که در آن او موفق به کسب پنج جام جهانی مدال طلا در فرد و تیم رویدادها.

او پشت سر هم به صحنه ملی در شروع سال 2018 با پیروزی در ISSF جام جهانی در مکزیک و به عقب نگاه نمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی