‘Bhanumathi & Ramakrishna’ نقد و بررسی فیلم: جذاب, در خلال زندگی عاشقانه

هفته گذشته مستقیم OTT تلوگو فیلم کریشنا و للا و این هفته Bhanumathi & Ramakrishna احساس طرف های مختلف از یک سکه. هر دو معاصر شهری را عاشقانه و در حالی که این اولین بار است که در مورد جوان مردد عشق نر شخصیت کریشنا این داستان در مورد Bhanumathi که هل دادن 30 و تعجب اگر او را در نهایت پیدا کردن عشق واقعی.

اولین بار نویسنده-مدیر Srikanth Nagothi را تکه از زندگی عاشقانه Bhanumathi & Ramakrishna (به جریان Aha از جولای 3) احساس می کند مانند یک نفس هوای تازه با شخصیت های که حلقه درست به زندگی واقعی است. این یک فیلم است که درک آن شخصیت زن را به خوبی به عنوان هر چند نویسنده می تواند به عنوان خوانده شده ذهن خود را. این تلوگو فیلم که به ثمر رساند در این جنبه در سال های اخیر بودند Pelli Choopulu و چی لا افشانده.

Bhanumati (Salony Luthra) 30 و تک. در حالت ایده آل نباید آن را یک معامله بزرگ است. برخی از ما ممکن است که از طریق فاز و یا می دانم که در 30s خود را و در عین حال برای پیدا کردن عشق واقعی و نشده فرستاده شده خود را به ازدواج. یک زن تنها در 30 ندارد آن آسان است. زمان و دوباره او را به یاد آوری است که آن را در حال حاضر دیر شده و او را به عجله و انتخاب یک شریک و کمتر ضربه زننده است. Srikanth می نویسد Bhanumathi را در مخمصه با همدلی نیز آوردن به جلو او پیچیدگی ها و آسیب پذیری.

Bhanumathi & Ramakrishna

  • بازیگران: Salony Luthra, Naveen چاندرا رجا Chembolu
  • جهت باد: Srikanth Nagothi
  • جریان در: Aha

Bhanu می رود از طریق یک دست و پا چلفتی شکستن. مرد (رجا Chembolu خوب است در خود خلاصه قسمت) پیدا کرده است شخص دیگری که او می گوید بیشتر مودب و فهم و او فقط 24! ذهن هرگز که او خود را 30, Bhanu سن. Bhanu چه مستقل و با اعتماد به نفس زنان در حال انتظار برای انجام — او می شود قبل احزاب و شب دور و در یک لحظه حساب کند به خودش که او احساس تنهایی.

همچنین بخوانید: دریافت اولین روز اولین نمایش’ خبرنامه هفتگی ما از دنیای سینما در صندوق پستی خود را. شما می توانید اشتراک به صورت رایگان در اینجا

در کار Bhanu است که یک زن از فولاد است. اما از درجه اعتبار ساقط و او می خواهد به دوست برای کسی که در او است. Salony enacts Bhanu با ترکیبی از سرسختی و آسیب پذیری است و بي پروا به اجازه رفتن از غرور که در آن مورد نیاز است. به سلامتی سه به او برای گرفتن یک آتیپیک قهرمان نقش او در اولین فیلم تلوگو.

Srikanth چاله بسیار شهری Bhanu در برابر Ramakrishna (Naveen چاندرا) از Tenali. در 33 او بیش از حد است در پایان دریافت از ازدواج ترتیب طیف. Ramakrishna ساده شهر کوچک که همیشه تلاش می کند تا مثبت باشد و هیچ رذیلت. آن را جالب تر بوده است اگر این بخش هم تا به حال برخی از پیچیدگی اما Naveen چاندرا باعث می شود استفاده مناسب از مواد. او یابم به عنوان کسی که در ترس از Bhanu و تلاش خود را برای پیدا کردن فضا در منزل و محل کار.

Bhanu و Ramakrisha ممکن است قطب از هم جدا اما Srikanth به تصویر می کشد از طریق واقع بینانه شرایط چگونه فشارهای یک نی نی های مشابه. Bhanu را آپارمتانی کوچکتر زندگی می کنند زن و شوهر هستند و یادآوری مداوم از چه فاقد آن در زندگی خود. بازدید از پدر و مادر خود را به ارمغان می آورد تا موضوع ازدواج در راه های غیر منتظره. معمولا یک فرشته وزن او اجازه دهید خودش برو پست شکستن و افزایش دور او پیداست ممکن است در راه گرفتن یک بازی خوب است. Ramakrishna, هم, یک جوان flatmate (Viva Harsha) که باعث می شود او تعصب در مورد 30s کاملا آشکار است.

روابط عاشقانه بین دو تدریجی در حال رشد از علاقه و به Srikanth اعتباری در هیچ نقطه ای می کند او را در این اقدامات کاملا سینمایی. Ramakrishna نمی رفت و برگشت Bhanu, فوت فتیش, خروس. او برای اولین بار او را می یابد ‘متوسط’ و سپس یک “جالب متوسط’.

Shravan Bharadwaj موسیقی و Achu Rajamani پس زمینه نمره درجه یک هستند و به زیبایی تکمیل عاشقانه. فقط در 92 دقیقه Bhanumathi & Ramakrishna است شادی بخش دیده بان سینمایی بدون کلیشه و ushers در دو استعدادهای مراقب — Srikanth Nagothi و Salony Luthra.

Bhanumathi & Ramakrishna است که در حال حاضر جریان Aha

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>