Bharathiraja و Ilaiyaraaja به کار هم پس از 28 سال

این Bharathiraja-Ilayaraja ترکیبی که معرفی تامیل مخاطبان به معتبر محیط روستایی در اواخر 1970s است با هم آمدن دوباره پس از یک فاصله بیش از دو دهه است.

“آنها توافق کرده اند که برای کار با هم در این فیلم Aatha. ریخته گری است که هنوز نهایی و کار آغاز خواهد شد پس از COVID-19 همه گیر است” گفت: نویسنده و کارگردان فیلم Bharathi Krishnakumar که به قلم این داستان به صورت فیلم.

همچنین بخوانید: تعداد بازی: سینمای تامیل را عددی عناوین

آقای Krishnakumar که به کارگردانی بسیاری از فیلم های مستند و مشغول به کار به عنوان یک همکار به Bharthiraja گفت: این یک موضوع ایجاد کرد و Bharthiraja یک فرد ایده آل برای هدایت فیلم است.

“هنگامی که ما از اردوی داستان Bharthiraja صحبت Ilayaraja و او موافقت کرد به نمره موسیقی برای فیلم” او گفت:.

تهیه کننده فیلم و کارگردان Chitra Lakshmanan همچنین اعلام کرد که در آینده هم از این دو شخصیت در کانال یوتیوب. “Bharthiraja در واقع می خواستم به بحث در مورد داستان با Ilayaraja اما دومی توصیه شده بود او را به نمایش در آمده از این بیماری همه گیر” آقای Lakshmanan گفت.

همچنین بخوانید: زمانی که Rajinikanth خرید یک ماشین خارجی’

اواز یا موسیقی دو نفری که با هم برای فیلم Pathinaru Vayathinile که صعود جایزه ملی برای پخش singer S. Janaki. همچنین برنده چهار جایزه دولت از جمله جایزه بهترین کارگردان برای Bharathiraja.

Rajinikanth and Kamal Haasan in Bharathiraja's debut film "16 Vayadhinile". Bharathiraja and music director Ilayaraja first came together for this film.

Rajinikanth و Kamal Haasan در Bharathiraja در اولین فیلم “16 Vayadhinile”. Bharathiraja و مدیر موسیقی Ilayaraja برای اولین بار گرد هم آمدند برای این فیلم است.

 

اگر آنها با هم ساخته به یاد ماندنی فیلم ها و آهنگ ها, اختلاف نظر بین آنها منجر به Bharathiraja طناب زدن در موسیقی مدیر Devendran برای فیلم Vedam Puthithu. Bharthiraja نیز استفاده می شود یکی دیگر از مدیر موسیقی Hamsaleka برای Rajinikanth-starrer Kodi Parakkuthu.

آنها دوباره با هم کار کرده برای Ennuir Thozhan, Puthunellu Puthunaathu و Nadodi Thendral. یک بار دیگر تفاوت بریدن بین آنها و A. R. Rahman مشغول به کار به عنوان یک مدیر موسیقی برای Bharthiraja فیلم Kizhakku Seemaiyile.

“پس از 28 سال آنها در حال رفتن به با هم کار کنند و آن را دوباره برای یک روستایی تم” گفت: آقای Krishnakumar که تولید فیلم های مستند در پلیس جنایات علیه قبایل در Vachathi.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>