Bhawna صیفی جات واجد شرایط برای بازی های المپیک در مسابقه 20 کیلومتر پیاده روی

Unheralded Bhawna صیفی جات واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو در مسابقه 20 کیلومتر پیاده روی رویداد پس از کشیدن یک شوک پیروزی با یک رکورد ملی در مسابقات قهرمانی ملی در رانچی در روز شنبه.

23 ساله ورزشکار که شد از یک کشاورز فقیر خانواده در Kabra روستا در راجستان Rajsamand منطقه, سنجش زمان 1 ساعت و 29 دقیقه و 54 ثانیه به خوبی در داخل المپیک صلاحیت زمان 1:31:00 به نفع خود طلا است.

Bhawna تلاش عظیم بود بهبود بیش از هشت دقیقه از او بهترین شخصی از 1:38.30 مجموعه s در اکتبر سال گذشته در حین ملی قهرمانی در اینجا.

او اما با سنجش زمان 1:36:17s در 20000 m مسابقه پیاده روی رویداد در طول تمام هند اینتر-راه آهن دو و میدانی قهرمانی در ماه اوت سال گذشته در پونا بود که رقابت در مسیر.

Bhawna که در حال حاضر قطار خود در جیپور با مربی Gurmukh Sihag های گرفته شده در هر رویداد بین المللی در تاریخ و یا در سطح ارشد. او نیز هرگز در ملی کمپ تحت دو و میدانی فدراسیون هند (AFI).

او شروع به او ارشد حرفه ای در سال 2016 طول ملی بین دولت قهرمانی در حیدرآباد که در آن او به پایان رسید پنجم با زمان 1:52:38s. روز شنبه برنده شد فقط دوم خود را چنین دستاورد ملی پس از دیدار با ملی باز در رانچی سال گذشته است.

“این یک رویا به حقیقت می پیوندند. من انجام شده بود و در محدوده 1:27:00s در آموزش و بنابراین من می دانستم که اگر شرایط تمام حق من خواهد بود قادر به نقض این مقدماتی المپیک علامت 1:31:00s,” Bhawna که در حال حاضر یک بلیط قطار در امتحان راه آهن هند ارسال شده در کلکته گفت PTI.

“آن را خالص کار سخت در چند ماه گذشته با مربی است که من قادر به آمده تا با این نوع عملکرد گفت:” Bhawna که قطار در جاده ها در سراسر سوائی مرد سینگ Satdium در جیپور.

KT عرفان (مردان مسابقه 20 کیلومتر پیاده روی), Avinash Sable (مردان 3000m اسبدوانی) مخلوط 4x400m رله تیم و Neeraj چوپرا (مردان پرتاب نیزه) در حال حاضر واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو از دو و میدانی.

او مربی Gurmukh گفت که Bhawna داده است dope نمونه به این معنی که او رکورد ملی معتبر خواهد بود.

یک AFI تعمیرات نیز گفت که پیش بینی کردن نمونه از جمع ملی مبارزه با دوپینگ آژانس (ندا) گرفته اند نمونه از ورزشکاران است.

Bhawna بعدی رقابت خواهد بود و روی آسیایی, مسابقه پیاده روی قهرمانی در ژاپن در مارس 15.

Priyanka Goswami به دقت از دست رفته المپیک برش با زمان 1:31.36 s به پیروزی نقره در 17-ورزشکار رشته است.

زودتر ملی رکورد 1:31:29s ایستاده بود به نام دهلی کودک Soumya ساخته شده در طول مسابقه ملی پیاده روی قهرمانی در دهلی نو در سال 2018 است.

در مسابقه 20 کیلومتر پیاده روی, رویداد, Sandeep Kumar خدمات موفق به کسب طلا با زمان 1 ساعت و 21 دقیقه و 34 ثانیه است. او به دقت از دست رفته توکیو المپیک صلاحیت زمان 1:21:00s.

“من سعی خواهد کرد برای بهبود زمان بندی من اگر انتخاب شده برای مسابقه پیاده روی قهرمانی های بعدی ماه در ژاپن و سعی کنید به واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر