‘Bhonsle’ نقد و بررسی فیلم: عوامل خشم و اندوه

Devashish blogger me را Bhonsle است خفه شده من با نومیدی که فقط حاضر به کساد کردن. و من می گویم این کار را در یک راه خوب. ویرانی گریه کردن با صدای بلند در این فیلم از طریق حساس سکوت بازنشسته پلیس Ganpat Bhonsle (Manoj Bajpayee) تلاش برای دریافت یک سرویس فرمت. آن پژواک خود را در تاریک و مرطوب و سرد و کهنه اتاق در بمبئی چرچیل chawl; این ناچیز تکراری وعده های غذایی از pav و دال است; grubby, ظروف و ناکارآمد ترانزیستور. وجود خود مقاومت نسبت به تماس با انسان از هر نوع میلی که او حتی قبول سلام از جدید شمال هند همسایه سیتا (Ipshita چاکرابورتی سینگ) و برادر او Lalu (Virat Vaibhav). از سوی دیگر ناتوانی در مبارزه مستمر شوم ملاقاتها از کلاغ. Bhonsle کاهش گریم شکل یک جزیره نزد خود را در دریای گسترده ای از انسانیت و همراه با ملال انگیز فضایی که او ساکن می شود قانع کننده عامل از دل تنگی. Blogger me را languorous ساخت تا فقط در مورد ایجاد یک خلق و خوی و یا خط کشی شهری heart of darkness اما ساخت آن قابل لمس و پرش از روی صفحه نمایش برای رسیدن به بیننده.

Bhonsle

  • مدیر: Devashish Blogger Me
  • بازیگران: Manoj Bajpayee, Santosh Juvekar, Ipshita چاکرابورتی Singh, Virat Vaibhav, آبیشک بانرجی
  • داستان: North دختر هندی سیتا و برادر او سپس رفتار و برخورد Bhonsle بازنشسته پلیس در کنار درب در چرچیل chawl در بمبئی و حتی به عنوان شهر با موی نفرت نسبت به مهاجران
  • زمان اجرا: 132 دقیقه

دیگر نیروی محرکه در این فیلم خشم. فشار درون recesses از Bhonsle قلب و ذهن اما نهفته در مواجهه با تحقیر و درخواستهای او را نسبت به سالمندان است. وجود دارد موازی wraths — یک مراتی راننده تاکسی Vilas (Santosh Juvekar) و چند نفر دیگر مانند او را نسبت به مهاجران از شمال هند ظاهرا سرقت از آنها را از شغل خود را و بیشتر است که بیش از حد در چمن خانه خود. این یک خشم سوخت توسط سیاستمداران محلی و ملاقات با عنوان angry اما به نوعی دربسته در محیط و موجود واکنش از مهاجران مانند راجندرا (Abhishek بانرجی). همه این رشته های دهانه Ganpati جشن — از ساخت بتها به خود visarjan.

طنز این است که همه این سه نفر به ظاهر قطبی متضاد از یکدیگر نیستند ایالات صرفا با خشم آنها را به اشتراک مشترک صالح در یک عنوان دیگر و تلافی جویانه وقتی که می آید به سوم. آنها نیز شریک شدن در یک جمعی واقعیت — از اینکه به حاشیه رانده, محرومان و عذاب خود را در راه منحصر به فرد. در پایان دریافت از قدرت و پویایی آنها تداوم آن بیشتر به آنهایی که ضعیف تر. شدید اوج خشونت نسبت به پایان این را هم ویران کرد و همچنین به عنوان یک بازیچه مشکل در چگونه آن را به دنبال خشونت به عنوان یک ابزار برای جمعی تطهیر و به خصوص با هوشمند, روشن, زن مجبور بود در پایان دریافت از بدترین.

اما این quibbles جدا هر چند Bhonsle ممکن است مجموعه ای در زمان دیگری و در معاملات با نفرت از یک نوع خاص آن را احساس می کند prescient برای اینجا و در حال حاضر به دلیل نفرت نیست کاملا درگذشت در میان ما است. احساسات فقط تغییر شکل برای تبدیل شدن به حتی بیشتر چند وجهی و شیطانی. و خودی-outsider بحث در این فیلم به دل نمی زده اند بیشتر طعنه امیز توجه داشته باشید که تعداد زیادی از مهاجران در بمبئی مهاجرت کرد و در بازگشت به خانه حتی به عنوان شهر منتظر آنها را به بازگشت به خود را دارد خودخواه نیاز و ضرورت.

Blogger me مهار صالح مجموعه ای از بازیگران به اثر بزرگ می شود آن را Juvekar, چاکرابورتی سینگ یا بانرجی. Bajpayee حیرت انگیز است در internalisation از Bhonsle و در عمل نه فقط چهره اش اما با استقرار خود را در کل بدن — از او عبوس بی طرفانه نگاه به وزن پایین افتادگی شانه ها را به مطمئن نیستید در راه رفتن و misanthropic راه. از اینکه قطع شاهد از جنحه به حامل از یک بی حد و حصر تراژدی شخصی به یک وحشی اخلاقی نیروی او بیانگر آن را همه در یک, روش اندازه گیری. Virat Vaibhav است زیبا و آسیب پذیر به عنوان Lalu که تمایلی مجرم با آگاهی از گناه است. او و Bajpayee با هم هستند و پاسداران حرمت chawl را vachanalaya (عمومی اتاق مطالعه) و این فیلم وجدان ،

Bhonsle برای اولین بار در 2018 بوسان جشنواره بین المللی فیلم و همچنین بازی های برگزار شده همان سال در Jio مامی بمبئی جشنواره فیلم و Dharamshala جشنواره بین المللی فیلم. آن کاهش یافته و در تاریخ 26 ژوئن در Sony Liv است و در حال حاضر جریان دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>