Bhoomika گروه تئاتر در حیدرآباد در حال حاضر به ارمغان می آورد سرگرمی به آستان خود را

“همه ما می خواهیم مردم را به ارائه نقطه قدرت و برخی از صندلی. ما خواهد شد مراقبت از همه چیز.” grins کریشنا پراساد از Bhoomika گروه تئاتر که ابتکار جدید, ‘تئاتر در آستان شما و یا Mungitlo Natakam در تلوگو ساخت یک چلپ چلوپ در محافل هنر این شهرستان است. ابتکار عمل را به معنای واقعی کلمه به ارمغان می آورد تئاتر به جامعه فضایی — هزینه رایگان و تمام این خواسته پذیرای مخاطبان است. آن طول می کشد مراقبت از تمام تدارکات از میکروفون پرده و چراغ.

جالب توجه این ابتکار برای اولین بار آغاز شده توسط این گروه در سال 2004 (زمانی که آنها انجام بیش از 25 نشان می دهد در مستعمرات از شهرهای دوقلو.) قبل از انحلال آن با توجه به دلایل لجستیکی. در حال حاضر با توجه به افزایش در جامعه خانه و دردار آپارتمان آنها ساخته شده است در اصل ایده و شاهد افزایش تقاضا از هنر مراجعان. ایده دریافت اجاره تازه از زندگی بسیاری از مردم شکایت کرده است که برای حضور در عملکرد آنها برای برنامه ریزی تدارکات و سفر هفته پیش با توجه به فضاهای هنری واقع بودن در مناطق غیر قابل دسترس.

‘برنده-برنده برای همه’

Udaya Bhanu Garikipati که آغاز شده Bhoomika گروه تئاتر می گوید که پرورش تئاتر مهم است که آن را به عنوان یک ابزار قدرتمند به بحث در مورد نگرانی های رایج را به چالش نابسامانیهای اجتماعی و به جشن و شادی از جامعه است.

Bhoomika theatre group in Hyderabad now brings entertainment to your doorstep

“تئاتر امروز نزولی است و مردم فراموش کرده اند که جذابیت دیدن داستان به زندگی می آیند در مقابل آنها و تجربه لذت از تماشای یک اجرای زنده است.” او سهام و می افزاید: “به روشنگری و گسترش شادی و آگاهی در میان مردم تنها موثر و ابزار در دسترس ما تئاتر است.”

کریشنا پراساد می گوید: این یک موقعیت برنده برای همه. “اگر ما برگزاری یک نمایش در Ravindra Bharati این همان مخاطبان از دوستداران هنر در هر رویداد. اما از طریق این طرح ما را در رسیدن به مجموعه متنوع از مردم است. برای هنرمندان بیش از حد آنها یاد بگیرند از انجام رسیده گروه از مخاطبان است.” این هنرمندان در فضای مقدس ما در سکوندربد و اگر آنها ارائه آموزش در ابتدا رایگان از هزینه آنها در حال حاضر شارژ حداقل هزینه برای کسانی که علاقه مند.

Bhoomika Theatre Group on stage for an event

Bhoomika گروه تئاتر بر روی صحنه برای یک رویداد | عکس های اعتباری: توسط آرایش

در حال حاضر این گروه دارای سه نقش در تلوگو که آنها را به صورت منظم انجام: Kundeti Kommu, Bullipette Boochodu و Charanadasuاعم از یک ساعت به دو ساعت است که انجام آنها به عنوان بخشی از “Mungitlo Natakam’. آخرین عامیانه تولید Charanadasuاست Nandi برنده جایزه بازی.

بازیگران طیف وسیعی از حرفه ای های جوان از آن کارمندان و علاقه مندان به هنر که آموزش دیده برای سه ماه قبل از یک عملکرد. اگر آنها نمی, پرداخت, آن, آنها کمک می کند تا بهبود مهارت خود را فراهم می کند یک پلت فرم برای یادگیری است. کریشنا پراساد می گوید این رجعت به زمانی که مرحله مقدس و مورد استفاده مردم به سفر با چرخ دستی بولاک برای تماشای یک بازی. “ما امیدواریم که که آن را به ارمغان می آورد توجه به تئاتر. ما امیدواریم که آن را پایدار به زودی, اما در حال حاضر ما می خواهیم برای افزایش حضور و اجرا در بسیاری از سالن.”

(کسانی که علاقه مند در رسیدن و یا داشتن Bhoomika گروه در جامعه خود را می تواند رسیدن به 9703704506 یا [email protected])

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>