‘Bhoot قسمت اول: خالی از سکنه کشتی’: فقط ویکی Kaushal و ‘سکوت’

هر دو مدیر Bhanu Pratap Singh و بازیگر ویکی Kaushal هستند پدیده هنگامی آشکار شد بیش از تلفن همراه خود را. سابق است قبل از انتشار مسائل مربوط به رسیدگی قبل از اولین فیلم Bhoot – قسمت اول: خالی از سکنه کشتیباز می شود در سراسر کشور است. و این بازیگر است که انتخاب یک عکس از سفر خود به Charminar پیش از آن در روز به پست در رسانه های اجتماعی. “در طول تورهای تبلیغاتی من تا پایان ارسال تصاویر تنها نسبت به شب من در تلاش برای تغییر است که امروز” او می گوید: قبل از اینکه ما صحبت کردن در طول سفر کوتاه خود به حیدرآباد.

Bhoot یک فیلم ترسناک از Dharma Productions با fictionalised داستان Bhanu نوشته بود شیفته 2011 حادثه یک کشتی بود که مستقر در بمبئی به مدت 21 روز بدون خدمه. در این فیلم Vicky تنها شخصیت در کشتی که اتفاق می افتد به خالی از سکنه می شود.

“این فقط او و سکوت می گوید:” Bhanu, با اشاره به قابل توجه بخش از فیلم که در آن ویکی تنها بازیگر. روند کار جدید بود برای این بازیگر و خدمه. سکوت کرده است به منظور جلب مخاطبان به وضعیت شخصیت مواجه است. در حالی که کار بر روی آن صحنه ویکی, تصمیم گرفت او را در این لحظه و نه بیش از حد فکر می کنم بخشی خود را. “من در زمان یک صحنه در یک زمان, شناخت شخصیت خود را در غم و اندوه و طرز فکر و آن را با نهایت صداقت” او می گوید.

Bhanu رزین در, بحث در مورد این بازیگر روش “اگر ما تیراندازی می گویند صفحه 23 از اسکریپت های او را بخوانید فقط تا آن صفحه به طوری که او باقی می ماند در احساسی که منطقه. او خواندن اسکریپت در حالی که در ابتدا موافقت خود را فراموش فیلم, اما او نمی خواهد جزئیات بیشتر از آنچه لازم بود برای روز شلیک کنید. این یک روش هوشمند برای ماندن در این لحظه است.”

  • مشاهده از Charminar: ویکی به یاد می آورد سفر خود به حیدرآباد چند سال پیش برای انجام یک بازی کودکان: “ما انجام شده به مخاطبان در سراسر 1000 فرزند آنها شیطان دسته” او به یاد می آورد. بازگشت به شهرستان در حال حاضر به عنوان یک ستاره بالیوود-بازیگر که باعث می شود سر نوبت در Charminar او را مشتاق به کشف شهر بیشتر “من آرزو می کنم من تا به حال زمان برای صعود تا Charminar و مشاهده شهر.”
  • را در اب گریزی: برای Bhoot, ویکی آموزش دیده برای یک هفته با غواصان وسیله تنفس در زیر اب. “من می توانم شنا اما من ترس از آب است. من به سختی می تواند به ماندن در زیر آب می شدم و می آیند تا زمانی که ما به ضرب گلوله یک صحنه زیر آب در یک روز. حتی اگر من ضربه ترس را در چهره من” او به یاد می آورد. برای چند روز آینده او را به پایین شش پا استخر در ساختمان خود و صرف زمان بیشتری برای دریافت راحت زیر آب. “سپس ما او را به پرش به یک 25-استخر سر پا به دریافت بیش از ترس” می خندد Bhanu.

عکس های طراحی شده بودند در یک شیوه ای است که مخاطبان سفر با بازیگر برای کشف کشتی. با هیچ سابقه برای چنین شرایطی در فیلم های هندی, آنها اعتماد به نفس آنها تا به حال چیزی جذاب است. “چگونه بسیاری از مردم ادعا می کنند می تواند آنها بوده ام در یک مرده حمل و نقل کشتی با هیچ کس در اطراف ؟ این تجربه ما در حال آوردن به صفحه نمایش می گوید:” Bhanu.

فیلمبرداری در یک کشتی واقعی برای بیرونی و یک مجموعه داخلی خدمه راه اندازی دوربین و چراغ در فضاهای باریک که در آن سخت بود برای دو نفر به راه رفتن شانه به شانه. “اگر شما تا به حال به تغییر زاویه 180 درجه آن را شامل 100 نفر نیاز به تغییر مواضع در آن فضاهای. هنگامی که ما ضربه بر روی عرشه فوقانی کشتی است که در حدود 10 طبقه بالا و تجهیزات انجام شده بود از طریق راه پله های شیب دار می گوید:” ویکی.

به عنوان ویکی در مورد روش های از خدمه ما گوش دادن به روز خود را به عنوان دستیار مدیر (میلادی) در مجموعه Anurag Kashyap را Gangs of Wasseypur. “یک روز می رود زمانی که من ارزش نیست که تجربه,” او می گوید و می رود به توضیح “که یک آگهی به شما می آموزد تواضع و نحوه کار با حدود 200 نفر دیگر که از زمینه های مختلف اجتماعی و طبایع. آن منظم و به من از لحاظ فنی آگاه — برای مشاهده سایر بازیگران انجام دهد و باید یک دانش پایه از دوربین و لنز و فریم.”

Bhanu Pratap Singh

در آن زمان او می دانست که او می خواست به یک بازیگر اما نمی دانم چه خواهد بود گام بعدی خود. او و گرامی داشتن تجربه خود را در تئاتر: “من با فوق العاده بازیگران مانند Richa Chaddha, Manoj Bajpayee, Piyush Mishra و Nawazuddin Siddiqui که تا به حال انجام شده تئاتر. من متوجه شدم که تئاتر من بود riyaaz.”

Vicky Kaushal

ویکی Kaushal

وجود دارد که با شهامت و بی باکی است که بازیگر خود را اولیه پروژه. “Beggars can’t be choosers” او جوک و می افزاید: در جدی توجه داشته باشید که او خوش شانس به یک قسمت از فیلم هایی مانند Neeraj Ghaywan را Masaanکه به دست آورده او را به اعتبار. چیزهایی که نمی آمد آسان ویکی, اشاره, “Manmarziyaan یوری: جراحی اعتصاب و Bhoot تنها فیلم که من نمی توانم در یک صفحه تست و یا استماع است. برخی از فیلم به من آمد خالص باشید و در حال حاضر من در یک موقعیت را انتخاب کنید,” او می گوید. پس از یک ₹300 کرور دفتر جعبه برنده مانند Uriاو آگاه از مخاطرات درگیر اما می گوید او تصمیم گیری خلاق نخواهد بود تیره فکر گیشه چشم انداز به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>