‘Bhoot قسمت اول: خالی از سکنه کشتی’ نقد و بررسی: که احساس غرق شدن

به نظر می رسد مانند ارواح نیز مستعد ابتلا به jinxed. Bhoot قسمت اول: خالی از سکنه کشتی شناور همراه swimmingly و perches promisingly و در فاصله زمانی تا نفرین نیمه دوم به پریشان آن به شدت.

رها بادبان کشتی به بمبئی و از آن برای حمل و نقل پرسنل رهبری Prithvi(ویکی Kaushal) به کشف عمیق خود را, اسرار تاریک. و در روند مقابله با ارواح از گذشته خود است.

Bhoot بخشی در: خالی از سکنه کشتی

  • مدیر: Bhanu Pratap Singh
  • بازیگران: ویکی Kaushal, Ashutosh Rana, Bhumi Pednekar Akash دهار
  • زمان اجرا: 1 ساعت و 54 دقیقه
  • داستان: رها بادبان کشتی به بمبئی و از آن برای حمل و نقل پرسنل به کشف آن تاریک اسرار

به خوبی نصب شده با فراگیر حس corrosiveness در فریم های خود در همراهی با فرسوده رگ آن را تا حد زیادی نقش در Bhoot می شود وهم آور خلق و خوی مناسب. به صورت مختصر در حالی که. دل تنگی و عذاب گرفتن طولانی حتی یک پارسی رستوران در بمبئی. این hackneyed اما همیشه قابل اعتماد ابزار از داستان های ارواح — پرش می ترساند — نیز بازی خوبی به همراهی مداوم کلیک برای تلفن های موبایل و کودکان قافیه را فراموش شوم دستمال برچسب عروسک. ترس آویزان سنگین وجود دارد حق سرکوبگر در مورد آن بیشتر از آن در مضطرب انتظار ترسناک lobs.

چه چیزی بیشتر فوتی و فوری است که پایه های ترسناک در Prithvi ذهن خود بازی و توهم است. او بازیگران شناور unmoored بسیار شبیه به کشتی رها. در حالی که کشتی بی رحم و کینه توز Prithvi است غرق خود را از دست دادن و غم و اندوه و شیاطین از گناه. درست مانند کشتی گیر او چسبیده به خاطرات. هر دو نیاز به حرکت می کند.

Kaushal تداعی درونی عذاب با شرط gravitas. تمام شخصیت های دیگر, اما وجود دارد برای خدمت به طرح از گرفتن فردی در هر صورت. بیشتر مشکل ساز است explicatory نیمه دوم که طول می کشد این فیلم یک دایره کامل به معمولی رنگ ورو رفته فیلم های ترسناک و تلویزیون را نشان می دهد ما شده اند استفاده می شود به تماشای کامل با “Hreem Kleem” Chamunda سرود مانند راه حل برای مقابله با مخرب ارواح. ما ارواح هنوز خیلی نیاز به قانع کننده به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>