بوتان رد گزارش های رسانه ها در مسدود کردن آب آبیاری به آسام

بوتان در روز جمعه را رد کرد و گزارش های رسانه ها ادعا می کنند که آن را متوقف کرده است و تامین آب آبیاری به کشاورزان در آسام تشریح آنها را کاملا بی اساس و یک “تلاش عمدی” با منافع به علت سوء تفاهم با هند است.

در بیانیه ای آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه گفت که از 24 ژوئن 2020, شده اند وجود دارد چند اخبار منتشر شده در هند ادعا که بوتان را مسدود کرده است کانال های آب که تامین آب آبیاری به کشاورزان در Baksa و یودلگوری مناطق در آسام مجاور این کشور Samdrup Jongkhar منطقه.

“این ناراحت کننده اتهام و وزارت امور خارجه می خواهم برای روشن است که این اخبار کاملا بی اساس به عنوان وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا جریان آب باید متوقف شود در این زمان” آن را گفت.

این یک تلاش عمدی با منافع به گسترش اطلاعات غلط و باعث سوء تفاهم بین مردم پسند از بوتان و آسام وزارت گفت.

بوتان بیانیه آمد ساعت پس از آسام دبیر کل سانجی کومار کریشنا در اواخر شب صدای جیر جیر نامیده گزارش های رسانه ها به عنوان نادرست و گفت که دلیل واقعی و طبیعی بود انسداد.

گزارش های رسانه ای اخیر در مورد بوتان مسدود کردن تامین آب به هند شده است به اشتباه گزارش شده است. دلیل واقعی بودن طبیعی انسداد رسمی کانال های آبیاری به هند زمینه! بوتان بوده و در واقع کمک به پاک کردن انسداد آقای کریشنا گفت.

با توجه به بیانیه صادر شده در Facebook توسط آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه آسام را Baksa و یودلگوری مناطق شده اند و بهره از منابع آب در بوتان برای چند دهه و آنها همچنان به انجام این کار حتی در حال حاضر دشوار است زمانی که ما در مواجهه با COVID-19 بیماری همه گیر.

مردم بوتان به خصوص کسانی که زندگی در امتداد مرزهای هند عمیقا ارزش خود را از سن روابط دوستی و همکاری با مردم هند به خصوص همسایگان نزدیک خود را در سراسر مرز در آسام و بنگال غربی آن گفت:, و اضافه کرد که چنین روابط دوستی و همکاری و پشتیبانی باید ادامه یابد و تقویت شود و در طول این زمان دشوار است.

پس این مستند در هند و بسته شدن بوتان مرزهای با توجه به COVID-19 گیر این آسامی کشاورزان قادر به وارد بوتان به حفظ کانال های آبیاری به عنوان انجام شد در گذشته آن را گفت.

اما درک دشواری خواهد بود که با آن مواجه شده کشاورزان در آسام Samdrup Jongkhar مقامات منطقه و عموم مردم باید ابتکار عمل را به تعمیر کانال های آبیاری در هر زمان که مشکلی وجود دارد برای اطمینان از جریان صاف از آب به آسام آن گفت.

سنگین باران های موسمی و افزایش ناگهانی در سطح آب زیر چالش های جدی اما بوتانی مقامات از جمله با ماشین آلات سنگین و در حالت آماده به کار برای پاک کردن هر گونه انسداد و کانال آب را هر زمان که یک مشکل وجود دارد ،

دادن اطمینان به مردم از آسام وزارت گفت که حکومت شاهی بوتان به خصوص Samdrup Jongkhar مقامات منطقه را هر تلاش برای اطمینان حاصل شود که اختلالات ناشی از باران های موسمی به کانال های آبیاری در حال رسیدگی بدون تاخیر و آب وجود دارد در دسترس برای کشاورزان در آسام.

بوتان می خواهم به درخواست برای درک کشاورزان در آسام که گاهی اوقات می تواند وجود داشته باشد چند تاخیر در جریان آب به دلیل اختلالات ناشی از سنگین باران های موسمی و عملیاتی مشکلات ناشی از محدودیت های قرار دادن در محل توسط هر دو کشور با توجه به COVID-19 آن گفت.

این Samdrup Jongkhar مقامات حفظ تماس نزدیک با همتایان خود در Baksa و یودلگوری این وزارتخانه اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>