بایدن پشت متحده آمریکا تیم زنان پس از طرح دعوی در دادگاه شکست

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن روز شنبه با ابراز حمایت خود را از ایالات متحده زنان, تیم فوتبال, یک روز پس از آن دچار یک شکست در آن تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه در برابر ایالات متحده و فدراسیون فوتبال.

این تیم ادعا می کند برای دستمزد برابر اخراج شدند توسط یک دادگاه در روز جمعه توزیع یک پیروزی برای ایالات متحده فوتبال.

“آیا نمی دهد تا در این مبارزه است. این است که هنوز تمام نشده” آقای بایدن نوشت: در یک صدای جیر جیر به این تیم است.

“دستمزد برابر در حال حاضر. و یا دیگری زمانی که من رئیس جمهور شما می توانید در جاهای دیگر برای جام جهانی, بودجه” آقای بایدن اضافه شده به فدراسیون.

معاون سابق رئیس جمهور است که به دنبال سرنگون کردن وقت جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

جام جهانی-تیم برنده را طولانی مدت در دشمنی با ایالات متحده فوتبال شده است بسیار عمومی و تلخ جنگ و بازیکنان شده بود به دنبال $66 میلیون دلار خسارت تحت مساوی پرداخت کنند.

روز جمعه قاضی Gary R. Klausner از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه مرکزی کالیفرنیا انداخت از بازیکنان ادعا می کند که آنها تحت پرداخت می شود در مقایسه با مردان تیم ملی.

دادگاه اجازه شکایت از ناعادلانه پزشکی, سفر و آموزش به ادامه محاکمه که قرار است به آغاز ژوئن 16.

“این WNT (زنان تیم ملی) پرداخت شده است بیشتر بر روی هم انباشته و به طور متوسط در هر بازی بر اساس از MNT (تیم ملی مردان) بیش از کلاس دوره” دادگاه گفت: در قضاوت خلاصه.

ایالات متحده آمریکا فوتبال در روز جمعه گفت: می خواستم برای کار با این تیم به “نمودار مثبت در مسیر رو به جلو به رشد بازی هر دو در اینجا در خانه و در سراسر جهان است.”

بازیکنان باید گفت که آنها برنامه را به درخواست تجدید نظر تصمیم دادگاه است.

Billie Jean King, که معروف مبارزه برای دستمزد برابر در تنیس نیز ارائه شده کلمات تشویق به این تیم در روز شنبه.

“این یک شکست است پایان مبارزه” او در توییتر نوشت.

“دستیابی به برابری است یک ماراتن نه با حداکثر سرعت دویدن و این طرح دعوی در دادگاه است و ایجاد یک مکالمه معنادار در مورد درمان زنان در ورزش,” او گفت:.

“یک حکم می کند نه کاهش آن تاثیر است.”

ماه گذشته آمریکا فوتبال رئیس جمهور کارلوس Cordeiro استعفا داد و بیش از زبان مورد استفاده در دادگاه تشکیل پرونده نشان می دهد زنان دارای کمتر توانایی از مردان وقتی که می آید به فوتبال.

زبان باعث شد در زمینه اعتراض توسط بازیکنان که عینک خود را گرم کردن لباس در داخل به مبهم آمریکا فوتبال آرم قبل از یک بازی مهم پاسخ از چند تا از این تیم تجاری حامیان مالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>