بایدن مقصر ‘ضعیف’ مغلوب ساختن پیشی جستن برای هنگ کنگ, سرکوب, Pelosi به دنبال عمل بیشتر

ریاست جمهوری مدعی جو بایدن روز چهارشنبه سرزنش “ضعیف” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چین سرکوب در هنگ کنگ تعهد یک سرکرده حقوق بشر اگر او برنده کاخ سفید است.

“این جای تعجب نیست که پکن اقدام با مصونیت از مجازات. زمان و دوباره رئیس جمهور تهمت و تسلیم شده است ارزش های ما و اطمینان چین autocrats آنها همفکر شریک زندگی در کاخ سفید با” presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت.

“که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بسیار قوی خواهد بود و روشن و منسجم در ایستاده برای ما ارزش,” او گفت:.

“Beijing جدید امنیت ملی قانون تصویب شده در راز و گسترده در محدوده – در حال حاضر خرید و فروش مرگ ضربه به آزادی و استقلال است که مجموعه ای از هنگ کنگ جدا از بقیه از چین” آقای بایدن در بیانیه ای گفت: ارائه شده به مهر.

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت که “منع شرکت های ایالات متحده از معاونت در جرم سرکوب و حمایت از حزب کمونیست چین نظارت دولت” و “اعمال سریع تحریم های اقتصادی” اگر پکن “تلاش می کند به سکوت شهروندان ایالات متحده و شرکت ها و موسسات برای ورزش اول خود را اصلاح حقوق.”

او همچنین قول داد به “را قوی تر مراحل را برای جلوگیری از واردات از کار اجباری” در سین کیانگ چین منطقه که در آن سازمان ملل متحد تخمین می زند بیش از یک میلیون مسلمان شده اند بازداشت شده در اردوگاه.

چین را انکار می کند و بدرفتاری از مردم در سین کیانگ در حالی که مقامات در پکن و هنگ کنگ بارها و بارها گفت جدید امنیت ملی قانون است که در چند “مشکل” خواهد شد و نه بر حقوق و آزادی و نه سرمایه گذاران در منافع.

در ضمن سخنران نانسی پلوسی خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام بیشتر تحت 2019 قانون است که می گذارد از تحریم ها علیه مقامات که تجاوز در آزادی وعده داده شده به هنگ کنگ.

“ما باید از تمام ابزارهای موجود از جمله محدودیت ویزا و اقتصادی مجازات” خانم پلوسی دیرین مدافع حقوق بشر در چین گفت: در یک اتفاق نادر ظاهر در کنگره شنوایی.

“اگر ما حاضر به صحبت کردن در مورد حقوق بشر در چین به دلیل منافع تجاری ما از دست دادن تمام اقتدار اخلاقی برای صحبت از حقوق بشر هر مکان در جهان است,” او گفت:.

نماینده مایک McCaul بالا جمهوریخواه در کمیته امور خارجی نیز نامیده می شود در دولت برای برداشتن گام های بیشتر.

اما نماینده براد شرمن از حزب دموکرات گفته است که آقای ترامپ “حیف و میل ماه” با صحبت کردن بیشتر زور و اجبار در هنگ کنگ او به عنوان اولویت یک قرارداد تجاری با چین است.

“هنگ کنگ شده است در backburner در تلاش برای فروش دانه سویا و ما حتی به فروش سویا,” او گفت:.

چین روز سه شنبه تحمیل یک تهدید امنیتی قانون در هنگ کنگ است که جرم “براندازی” و دیگر اقدامات مخالفان در یک شهر که در آن وعده داده بود جدا آزادی.

روز چهارشنبه پلیس هنگ کنگ سرکوب معترضان در سالگرد این شهرستان در سال 1997 تحویل از بریتانیا دستگیری حدود 370 نفر-از جمله از 10 بر اساس قانون جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده یک سری از اقدامات در پاسخ به چین حرکت در هنگ کنگ از جمله محدود کردن ویزا به تعداد نامشخص مقامات و مسدود کردن تکنولوژی بالا-صادرات به مالی توپی.

اما آقای ترامپ عموم تردید در سال گذشته در ورود به قانون لایحه که اجازه تحریم که فقط به عنوان او به دنبال نهایی کردن یک قرارداد تجاری با جمهوری خلق چین.

جان بولتون آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی می نویسد: در انفجاری کتاب جدید که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت خواسته یازدهم برای کمک به انتخاب مجدد او به کمپین از طریق خرید مزرعه تولید کند.

تعهد عمل

آقای بایدن را سخت ضربه پاسخ آمد پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا لینک های رقیب خود به پکن با اشاره به تعاملات گسترده با چین به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور.

آقای بایدن گفت که اگر رئيس جمهور منتخب او خواهد “به طور کامل اجرای قوانین” قوانین و حقوق هنگ کنگ و سین کیانگ که در آن چین بازداشت برخی از یک میلیون Uighurs و دیگر تورکان مسلمانان است.

“و من شما را اعمال سریع تحریم های اقتصادی اگر پکن به ارمغان می آورد خود را سانسور به سواحل ما و تلاش می کند به سکوت ما شهروندان و شرکت ها و موسسات برای ورزش اول خود را اصلاح حقوق” آقای بایدن گفت.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo در روز چهارشنبه اشاره شنبه که دولت انجام خواهد داد بیشتر برای تنبیه چین — با کاهش امتیازات ویژه از هنگ کنگ.

آقای ترامپ “می خواهد به اطمینان حاصل شود با یک تعداد انگشت شماری از موارد استثنا که هنگ کنگ است درمان درست مثل سرزمین اصلی چین به دلیل این راه است که دبیر کل یازدهم انتخاب کرده است برای درمان آن محل به عنوان” آقای Pompeo به خبرنگاران گفت:.

آمریکا هفته گذشته به تصویب یک لایحه که تحمیل “اجباری” تحریم بیش از تخلفات در هنگ کنگ استقلال — از جمله در بانک ها است که در مقابله با مقامات چینی و پلیس هنگ کنگ.

سناتور کریس ون Hollen یک دموکرات کمک کرد که منجر لایحه جدید خواست خانم پلوسی به برنامه رای به پیشنهاد “بلافاصله” در مجلس نمایندگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>