BIFFes: ‘من Sholay 500 بار’ در ایران فیلمساز شاهد Ahmadlou

12th edition از جشنواره بین المللی فیلم بنگلور (BIFFes) باز در روز پنج شنبه با ایرانی کمدی تاریک سینما خر نوشته و کارگردانی شده توسط شاهد Ahmadlou.

آن را یکی از فیلم هایی که تا به حال یک خانه بسته بندی شده در جشنواره روز اول. Ahmadlou می گوید: “این فیلم در مورد دوستی و صلح و چقدر مهم است برای جهان. هیچ راه دیگری برای رسیدن به موفقیت دیگر از عشق و صداقت.”

پیام آن را در تلاش برای انتقال صدا ممکن است پیش پا افتاده. اما بیش از اخلاقی آن است که مهم به ویژه با فیلم. و سینما خر است و یک طرح جذاب. با توجه به فیلم رسمی خلاصه داستان آن درباره یک گروه فیلمبرداری از ساخت “فیلم است که دارای یک پیام برای بشریت است. آنها نیاز به یک حرفه ای خر برای چند صحنه. بودجه و محدودیت زمان را ساخته اند آن را دشوار است برای آنها را به پیدا کردن یک خر. تا زمانی که این گروه تولیدی می یابد خر سرگردان در جنگل.”

به این فیلم به ظاهر ساده و تلخ و شیرین داستان آسان نبود برای Ahmadlou. یکی از دلایل این بود که با استفاده از یک خر در فیلم است. “در پایان, خر است, خر است. این تمایل به انجام آنچه در آن می خواهد به” او می گوید: مستقیم-رو “و ما در حال تلاش برای ساخت یک فیلم در مورد برخی از افراد یک فیلم ساخت. مشکلات هر شخصیت رو در این فیلم ما با آن مواجه هستند آنها را بیش از حد.”

دیوانه در مورد Sholay

Ahmadlou, 45, شروع به کار خود را به عنوان یک بازیگر. او سپس شروع به ساخت فیلم تجربی که برخی از آنها برنده جوایز داخلی و بین المللی جشنواره است. او برنده آذربایجان شرقی مدال طلا برای فیلم کوتاه سینما سگ.

او را به سینما پس از تماشای Ramesh Sippy را Sholay. “من باید به تماشای آن بیش از 500 بار. من آن را بر روی گوشی من. من تماشای آن را حداقل یک بار در ماه.” خواسته آنچه او دوست دارد در مورد فیلم او او را بالا می برد ابرو آه نمایشی و می گوید: “همه چیز.” Satyajit Ray یکی دیگر از هند کارگردان او را تحسین.

Ahmadlou را پیشینیان مانند عباس کیارستمی و مجید مجیدی شده است ساختمان یک میراث غنی برای سینمای ایران. آنها همچنین تحت تاثیر فیلمسازان بسیاری از کشورها به ویژه از طریق جشنواره های فیلم. “در ایران شما می توانید مستقل فیلم با بودجه کم. و شما را وادار به می دانم که از این جشنواره است که مردم در سراسر جهان در حال شهوت و میل آن است. آن را به شما می دهد قدرت برای حفظ هل دادن خودتان. هر کلمه را می شنوید از دیگر فیلمسازان از فرهنگ های دیگر شما آن را با هم و یک کتاب در درون خود که از آن شما می توانند یاد بگیرند.”

به عنوان با اکثر فیلم صنایع در جهان Ahmadlou می گوید ایران بیش از حد دارای فضاهای جداگانه برای جریان اصلی و هنر-خانه سینما. “این فیلم که تعادل هنر و سرگرمی در نهایت موفق بودن و همچنین آزمون زمان ایستاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>