اگر هند و ایالات متحده نمی تواند رسیدن به متوسط معامله تجارت با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از هند دیدن آن خواهد بود “شکست بزرگ” ایالات متحده دیپلمات ارشد جنوبی و آسیای مرکزی آلیس چاه گفت. نماینده تجاری ایالات متحده (USTR) رابرت Lighthizer لغو سفر این هفته به هند بازیگران شک در این که آیا یک مینی معامله تجاری می تواند تکمیل شود قبل از فوریه 24 بازدید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای Lighthizer احتمالا دیدار با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هندو گزارش شده بود ترک باز احتمال این که متوسط توافق می تواند نهایی.

خانم ولز گفت که اگر “کوچک در فاز 1 ایران” با رئیس جمهور آمریکا در بازدید از هند نمی تواند به دست آورد, آن می تواند یک “شکست بزرگ”. او در صحبت با خبرنگاران در حاشیه ایالات متحده و هند و شورای کسب و کار (USIBC) خوش آمدید برای دریافت سفیر هند Taranjit سینگ Sandhu در فوریه 13 شب.

“آنها همچنان به تلاش و نهایی کردن یک توافق” خانم ولز گفت:, و اضافه کرد که او با این حال گفت که او نمی تواند صحبت می کنند و از USTR است و نه ضروری به جزئیات مذاکره است. او گفت که ایالات متحده می خواهم به “خیلی بیشتر از جاه طلبی های” برای ساخت هند بخشی از زنجیره تامین جهانی اما که آمریکا تجربه در مذاکره با تجارت “بسیار دردناک” و است که به جهت سیاست در هند – از جمله در اخیر اتحادیه بودجه و همچنین e-commerce سیاست ( پیش نویس معرفی شد در اوایل سال 2019) بود از نگرانی.

خانم ولز خودش نمی خواهد همراه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به هند و نه وزیر امور خارجه مایک Pompeo. آنها را به ماندن در پشت در واشنگتن برای یک رئیس ماموریت های کنفرانس. ما ایران به هند Kenneth Juster را نمایندگی وزارت امور خارجه در هند در طول ریاست جمهوری مراجعه کنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد هند و پاکستان تنش

در پاسخ به سوال یکی از هندو بر این که آیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را برای میانجیگری بین هند و پاکستان در مورد کشمیر موضوع خانم ولز گفت: رئیس جمهور آمریکا آگاه است که هند علاقه مند است در میانجیگری اما که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است “واقعا علاقه مند” در چه هند و پاکستان در حال مدیریت تنش ها و “نگران” تنش است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است بیش از یک بار گفت که او روابط خوبی با هر دو نارندرا نخست وزیر و نخست وزیر پاکستان عمران خان. او همچنین بارها و بارها در ارائه خدمات میانجی گری.

“اگر ما می تواند کمک کند ما قطعا کمک خواهد کرد” آقای ترامپ گفته بود در انجمن اقتصادی جهان در ماه ژانویه در حضور آقای خان.

ما فکر می کند استرالیا باید پیوستن به مالابار نیروی دریایی ورزش

“ما فکر می کنیم آن زمان” خانم ولز گفت: در این سوال استرالیا شرکت کننده در ایالات متحده-هند-ژاپن نیروی دریایی wargames, این مالابار ورزش. نگرانی در مورد پیام استرالیا شرکت خواهد ارسال چین (استرالیا بخشی از ‘چهار’ گروه با هند و ایالات متحده و ژاپن) را در طول تاریخ ساخته شده هند تمایلی به اجازه استرالیا شرکت در تمرینات.

خانم ولز گفت: این امر می تواند یک “ژست” حتی استرالیا به عنوان یک ناظر و اضافه کرد که او “بسیار زده” چگونه مثبت هند و استرالیا در ارتباط است در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی