Kollywood بازیگر مهتا Raghavendra شناخته شده برای نقش خود را در فیلم هایی مانند Ajith را Mankatha و ویجی را Jillaبا گره با دوست دختر زمان Prachi Mishra.

Prachi سابق هند و مهتا شده اند یک زن و شوهر برای یک مدت زمان طولانی و مشغول شدم سال گذشته است. مهتا رز به شهرت پس از در نظر گرفتن بخشی در تامیل نسخه Bigg Boss که همچنین شامل همکار شرکت کنندگان مانند Yashika Aannand (کسی که با او در حال حاضر بازیگری در یک فیلم) و آیشواریا Dutta.

رسانه های اجتماعی پر شده بود با عکس از زن و شوهر به عنوان مشاهیر مانند STR که مهتا دوست با حضور در این مراسم به آرزو تازگی ازدواج زن و شوهر.

مهتا در زمان خود Instagram دیروز برای به اشتراک گذاشتن یک عکس کولاژ آشکار است که عروسی خود را در تاریخ 1 فوریه.

 

او نوشت: “وقتی کسی به من می پرسد که چگونه از آن همه آغاز شد, من واقعا نمی دانم چه بگویم. آن را فقط اتفاق افتاده است و آن را فقط احساس راست. شما به زندگی من ساخته شده و همه چیز کمی بهتر است. ما باید از طریق آن تمام شده – یاد گرفتیم از بد روز و جشن آنهایی که خوب است. و مهمتر از همه تنها رشد یکدیگر را درک بهتر از با هر بیت از آن. به فکر می کنم که ما فقط یک روز از ازدواج من احساس خوش شانس و خوش شانس برای یک راه طولانی آمده اند. من لذت می برد هر روز با شما Prachi. و من هیجان زده برای دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد برای ما. حتی اگر ما در ترجمه از دست رفته, من می دانم که ما باید یک زمان خوب! با تشکر از شما. من شما را دوست دارم. با تشکر از شما برای شما”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی