بیهار دهلی govts. spar بیش از مهاجران قطار کرایه

این Nitish کومار-led بیهار دولت در روز شنبه درگیر در یک virtual face-off با دهلی نو اعطای بیش از بازپرداخت قطار کرایه از بازگشت مهاجران.

جنجال فوران روز جمعه زمانی که دهلی وزیر کار Gopal رای پرسیدم قطار با کارگران ترک از دهلی نو به مظفرپور بیهار. کرایه از همه از 1200 در هیئت مدیره پرداخت خواهد شد توسط Arvind Kejriwal دولت است.”

با استناد به صدای جیر جیر Bpihar منابع آب وزیر Sanjay Jha متهم به دولت دهلی نو از توسل به “ارزان سیاست های پوپولیستی” بیش قطار کرایه. او با ارسال نامه ای از آقای Rai درخواست بیهار دولت به بازپرداخت قطار کرایه صرف شده توسط دولت دهلی نو به لحن ₹6.5 لاخ.

“در یک دست شما به در نظر گرفتن اعتبار و گفت شما ارسال آنها را با پول خود و از سوی دیگر شما درخواست بیهار دولت به پرداخت پول” توییتی آقای Jha.

“مشکل با دروغ است که شما را فراموش کرده ام آنچه شما گفته اند. ببینید شما وزیر Gopal Rai در حال دروغ گفتن در توییتر که خود را دولت خواهد پرداخت کرایه و سپس می فرستد یک نامه برای درخواست پول از ما,” او اضافه شده است.

بیهار دولت قبلا اعلام کرده است که دولت خواهد بود مسئول برای هزینه کرایه راه آهن برای کارگران مهاجر. “بیهار دولت در حال حاضر پرداخت می شود ₹76 لاخ به عنوان پیشرفت به راه آهن برای قطار به مقصد بیهار” گفت: آقای Jha. بعد BJP رهبر و اتحادیه وزیر Giriraj سینگ بیش از حد در زمان AAP دولت برای “تلاش برای ادعا اعتباری که بیهار دولت بود پرداخت کرایه راه آهن”.

‘پاسخ’

پاسخ به آقای Jha ادعای آقای Rai در توئیتر خود نوشت: “این درست است که دولت دهلی نو نوشت: نامه ای به دولت بیهار. این هم درست است که دیروز [جمعه] دولت دهلی نو پرداخت کرایه از 1200 کارگران به راه آهن و ارسال آنها را به مظفرپور. اما این هم درست است که هیچ پاسخ وجود دارد از بیهار دولت است.”

رهبر مخالفان در بیهار مجمع Tejashwi Yadav بیش از حد در حمایت از Kejriwal, دولت در حالی که کوبیدن Nitish دولت بر سر این موضوع. “عزیز Nitish کومار جی. توقف اقدام مانند یک Pvt با مسئولیت محدود. ما یک دولت رفاه & لذا این مسئولیت ما را به نگاه پس از مردم است. هر MHA این بخشنامه را برای ما ارسال لیست مسافران به طوری که ما می تواند به طور مستقیم پرداخت به هزینه های دولت است. حزب ما متعهد به خدمت به فقیر ایم” آقای Yadav.

“اگر بیهار دولت است که در واقع پرداخت قطار کرایه از مهاجران آن شده است باید اعتباری به جای reimbursing مهاجران به عنوان رئیس جمهوری اعلام کرده بود,” متهم ارشد RJD رهبر Shivanand Tiwari.

به Tweeting بیش از اختلاف نظر سنجی استراتژیست سابق JD(U) رهبر Prashant Kishor پرسید: “راه آهن است و به 85 درصد یارانه. این مرکز نه در نظر گرفتن کرایه و دولت ادعا می کند به ارائه کرایه همراه با چندین امکانات دیگر. و در حال حاضر حتی مخالفان اعلام کرده است به پرداخت قطار کرایه. اگر همه انجام می دهند بسیار, چرا کارگران پس بیچاره و است که گرفتن پول از آنها است؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>