بیهار دولت اعلام کرده است COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر و صادر بیهار بیماری های همه گیر COVID-19 مقررات 2020.

تنظیم داده است اختیارات قانونی به مقامات دولتی به جرم رفتار غربالگری بيماران مشکوک از جمله اجباری جداسازی آب بندی از هر منطقه جغرافیایی و با در نظر گرفتن اقدام تنبیهی علیه کسانی که پنهان کردن علائم این ویروس در حال اجرا به دور از انزوا مراکز یا پخش اطلاعات غلط.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

در بیهار در مجموع 311 موارد مشکوک گزارش شده است اما هیچ کدام دارای آزمایش مثبت است.

نیز وجود دارد هیچ مرگ ناشی از این بیماری در کشور و در تمام مدارس مربیگری مراکز مراکز و سینما سالن بسته شده اند تا 31 مارس است.

ویژه غربالگری در حال انجام است برای مسافران آینده به دولت است. در هند و نپال از مرز بیش از حد غربالگری از کسانی که به Bihar مرز در حال انجام در مکان های مختلف.

دولت در روز سه شنبه صادر بیهار اپیدمی بیماری های COVID 19 مقررات 2020 با استناد به بخش 2, 3 و 4 از بیماری های همه گیر عمل 1897 با اطلاع رسانی صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان.

سازمان دیده بان | COVID-19: داس و don’ts از وزارت بهداشت

اصلی وزیر (بهداشت) سانجی کومار گفت: “مقررات آورده شده است با هدف ارائه پوشش قانونی به مقامات در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای جلوگیری از گسترش ویروس و همچنین تشویق اجتماعی فاصله میان مردم به بررسی ویروس”.

“در حال حاضر منطقه دادستانی می تواند آغاز سرکوبگر اقدام علیه هر فرد در نظر گرفته شده مشکوک یا تایید از Coronavirus اگر او حاضر به انجام اقدامات برای پیشگیری و یا درمان مانند خانه قرنطینه یا نهادی قرنطینه انزوا” او گفت:.

او همچنین اضافه کرد که تحت مقررات هر فرد و نهاد و یا سازمان پیدا كردن اطلاعات غلط در مورد COVID-19 از طریق چاپ, الکترونیک و یا رسانه های اجتماعی خواهد بود رزرو شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی