یک 26 ساله بیهاری زن ثابت است به زبان است و هیچ مانعی او به عنوان ظهور دائم الخمر در سواد آموزی بررسی انجام شده در کرالا برای کارگران مهاجر.

Romiya Kathur نقطه از یک وصف ناپذیر ایجاد کرد در بیهار به ثمر رساند رتبه اول با 100 مارکس در آزمون برگزار شده توسط دولت کرالا سواد ماموریت سازمان به تازگی.

به او رسیده بود کرالا در جستجوی یک کار همراه با شوهرش Saifullah و حل و فصل کردن در Umayanalloor در جنوب کلم منطقه در سال 2014.

مادر سه اجرا می شود که یک آب سالن اینجا نوشته بود آزمون در محلی بالاتر متوسطه حمل چهار ماهه نوزاد دختر Thamanna ماه گذشته.

در مجموع 1,998 کارگران مهاجر تا به حال به نظر می رسد برای سواد آموزی در امتحان مرحله دوم طرح “Changathi” در سراسر کشور در ژانویه 19.

Changathi (دوست) پروژه با هدف آموزش کارگران مهاجر, زندگی در دولت, Malayalam ظرف چهار ماه.

آن را آغاز کرده بود در پرومبوور در Ernakulam district توپی از کارگران مهاجر در این دولت در تاریخ 15 اوت سال 2017 سواد ماموریت مقامات گفت.

بیش از 3,700 مهاجران که رفتند به دولت جنوب در جستجوی بهتر دستمزد و شرایط زندگی تا به حال پاک آزمون تحت این طرح تا کنون در دو مرحله آنها گفت.

ماموریت مدیر P S Sreekala بازدید Kathur در اینجا به تازگی و تبریک او برای نادر دستاورد است.

مهاجر زن گفت که او می خواست برای روشن شدن بالاتر ثانویه معادل آزمون انجام شده توسط این ماموریت که به کارگردانی تمدید پشتیبانی کامل.

او همچنین گفت: “Hamari Malayalam” کتاب درسی آماده برای دانشجویان Changathi طرح بسیار مفید در زندگی روزمره.

“این به من کمک کرد بسیاری در برقراری ارتباط در Malayalam, زندگی به خصوص در ایستگاه راه آهن و بازار,” او گفت:, و اضافه کرد او همچنین می خواستم برای تدریس به کودکان خود مالایالامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی