میلیاردرهای بمباران آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری با صدها میلیون نفر در نقد

دو میلیاردر دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری, مایکل بلومبرگ و تام Steyer جمعی صرف در مورد $389 میلیون سال گذشته در مبارزات انتخاباتی خود را بیش از بقیه باقی مانده دموکراتیک زمینه ترکیب با توجه به افشاگریهای ظ روز جمعه.

آقای بلومبرگ راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه نوامبر و صرف بیش از $188 میلیون در دو ماه مجموع منابع به طور کامل از ثروت شخصی.

آقای Steyer که او نیز در نظر گرفته شده در اواخر علاوه بر رشته داوطلبان هنگامی که او راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه جولای را صرف $201 میلیون دلار در سال 2019 که تا حد زیادی آمد از $202.5 میلیون از پول خود را او قرار داده و به مبارزات انتخاباتی خود و در حدود 3 میلیون دلار مطرح شده در کمک های مالی.

در حالی که بقیه دموکراتیک زمینه عنوان شده است به آیووا قفقاز است که برگزار خواهد شد در روز دوشنبه هزینه های تبلیغات و کارکنان در دولت مهر است پرش چهار مسابقات. او تبدیل شده و تمرکز خود را به بیش از یک دوجین متحده است که رای “سه شنبه” در مارس 3rd.

آیووا قفقاز اولین مسابقه در یک سری از دولت توسط دولت رای استفاده می شود که برای انتخاب نامزد. وجود دارد 11 دموکرات رقابت به حزب خود را انتخاب کنید برای به چالش کشیدن جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر سال 2020 است.

آقای بلومبرگ امیدوار است برای غلبه بر هر گونه حرکت برندگان در آیووا و نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و نوادا ممکن است به دست آوردن توسط نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون در سه شنبه متحده با تلویزیون تبلیغات شعار نامزدی خود را.

آقای بلومبرگ صرف به نظر می رسد پرداخت می شود با در نظر سنجی های ملی همچنان به صعود. آقای Steyer انجام داده است به خوبی به اندازه کافی برای واجد شرایط برای بحث اما تلاش کرده است به بیش از 2% در نظر سنجی های ملی.

هزینه های بقیه دموکراتیک زمینه در مقایسه محدودتر است.

سناتور برنی ساندرز که رتبه سوم را در مبارزات انتخاباتی هزینه های صرف $90.7 میلیون بیش از 10 ماه در سال 2019 او در حال اجرا برای رئيس جمهور.

آقای بلومبرگ حتی outspent آقای ترامپ که کمپین گزارش صرف در مورد $148 میلیون پس او خود را راه اندازی کرد انتخاب مجدد در ماه ژانویه 2017.

نامزدها برای رئيس جمهور توسط قانون ملزم به فایل به طور منظم آشکار با کمیسیون انتخابات فدرال جزئیات چقدر پول مبارزات انتخاباتی خود را مطرح کرده اند و چگونه از آن صرف شد.

آقای بلومبرگ را صرف بیش از $132 میلیون در تلویزیون تبلیغات از طریق پایان 2019. رسانه های مستقل انتقالها تخمین می زنند که در مجموع بلومبرگ صرف در مبارزات انتخاباتی خود بیش از 250 میلیون دلار در ماه ژانویه است.

آقای Steyer همچنین صرف به طور عمده در تبلیغات, پمپاژ $117 میلیون به آگهی های تلویزیونی و 44 میلیون دلاری در تبلیغات آنلاین.

U. s. Senator Elizabeth Warren, بزرگترین کمپین هزینه شد حقوق. او صرف بیش از 16 میلیون دلار در کارکنان در سال 2019.

در طی سال آقای ساندرز نیز صرف بیشتر در کارکنان افشای تقریبا 14 میلیون دلار در حقوق و دستمزد. خود را صرف در تبلیغات دست دوم, $13.5 میلیون در تلویزیون و حدود 9.7 میلیون نفر در تبلیغات آنلاین.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار Buttigieg بزرگترین هزینه برای 2019 شد تبلیغات آنلاین هزینه حدود 11.6 میلیون در تبلیغات. حقوق و دستمزد خود را در در آمد $9.9 میلیون و او را صرف $9.4 میلیون در تلویزیون.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نیز ذکر شده هزینه های کارکنان خود را به عنوان بالا, دسته بندی هزینه های $11.7 میلیون در حقوق و دستمزد در سال است. او صرف 7.2 میلیون دلار در تبلیغات آنلاین و ازمایش کرده است که رقبا در تلویزیون, هزینه های, هزینه $2.3 میلیون در تبلیغات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر