Bindra نشان می دهد تجدید نظر در المپیک انتخاب سیاست

هندی, تیراندازی شد و در ابتدا برای نهایی این تیم برای بازی های المپیک توکیو قبل از بازی به تعویق افتاد تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

می تواند National Rifle Association of India (NRAI) استطاعت برای انتخاب تیم زمانی که وضعیت حل و فصل کردن بیش از یک سال پیش?

“این ممکن است کمک به اعلام تیم و امیدوارم که همه آنها خواهد بود در نخست فرم زمانی که بازی های المپیک اطراف می آید. یک سال است که یک مدت زمان طولانی به خصوص در ورزشی مانند تیراندازی گفت:” سابق جهان و قهرمان المپیک Abhinav Bindra.

آن را کمک نمی کند به وضوح برای بورس به nod که وضعیت عادی می شود به طوری که آنها باید یک مدت زمان طولانی برای آماده سازی برای بازی های المپیک ؟

عنصر ناشناخته

“می تواند وجود دارد استدلال هر دو روش. می تواند وجود دارد هیچ ایده آل سیاست. شما نمی توانید همه را خوشحال. وجود دارد این است که عنصر ناشناخته است. ماهیت این ورزش به گونه ای است که می توانید آن را قطع یا راه” گفت: Bindra.

اذعان است که یک تغییر در انتخاب سیاست مورد نیاز خواهد بود Bindra اشاره کرد که آن را مهم “برای تنظیم سیاست به سرعت بنابراین به عنوان برای اطمینان از بهترین تیم نشان دهنده این کشور در بازی های المپیک است.

“ممکن است یک rejig در این تیم حتی اگر این فرآیند تکمیل شده است و این تیم بود اعلام کرد.”

با 15 المپیک سهمیه امن ترین بورس های که برنده آنها در شکل عالی از طریق فصل.

گروه اصلی می تواند گسترده تر شود

“هسته اصلی گروه می تواند گسترده تر شود کمی. اما باز نمی شود آن را برای 30 اکشن. یک یا دو ذخایر در یک رویداد باید جریمه شود. فرم المپیک و بازگشت بورس” استدلال Bindra.

بیش از هر چیز به بازی های المپیک پکن مدال طلا در تفنگ هوا Bindra تأکید بر نیاز به قرار دادن بهترین ذهن به کار در راه راست و جلو و فرم دستورالعمل.

“دریافت وضوح و پیدا کردن تعادل مناسب. و آن را انجام دهد به سرعت. هنگامی که شما در رسیدن به وضوح در مورد آنچه که مورد نیاز است برای بورس به تیم آنها را بر این اساس برنامه ریزی. وجود دارد به هماهنگی” گفت: Bindra.

هنوز هم می تواند ایجاد کلاس

بورس هنوز ارائه به بازی های المپیک بر اساس جهان خود را رتبه بندی. بهترین رتبه تیرانداز در هر یک از 12 حوادث منحصر به فرد انتخاب خواهد شد به طور جداگانه و در زمان های اعلام شده توسط فدراسیون بین المللی (ISSF), ارائه شده در این کشور ندارد و یک سهمیه المپیک در این رویداد در حال حاضر.

به طور گسترده ای اذعان کرد و برنده جایزه به عنوان بهترین ملی فدراسیون ورزشی در سال های اخیر NRAI نوسان به عمل یک بار ورزشی جهان چشمه بازگشت به زندگی عادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>