بیومتریک بر اساس EVM قرعه کشی بزرگ در علم نمایشگاه

حتی به عنوان جهان تقسیم شده است بیش ادامه دستگاه رای گیری الکترونیکی (EVMs) و یا بازگشت به صندوق های رای این ذهن جوان unravelled بیومتریک-فعال EVM به عنوان امن تر از اندازه گیری.

با یک نمای بزرگتر از حفاظت از دموکراسی با دادن هر رای دهنده حق اعمال حق رای دادن سیستم آورده توسط G. Manyasree و P. سای Shreya از اسپرینگدیل عمومی مدرسه نیز از بین می برد دامنه برای جعل هویت یک بیماری است که هنوز انتخابات از panchayat به مجلس سطح باعث اصطکاک میان گروه های سیاسی.

به عنوان بخشی از ملی علم روز fete, مدرسه انجام یک علم نمایشگاه در دانشگاه خود را در اینجا در روز جمعه هنگامی که در این نمایشگاه در بیومتریک بر اساس EVM, گیر افتاد, توجه همه. سیستم را قادر می سازد ثبت نام از رای دهندگان اثر انگشت و تنها اجازه می دهد تا چنین ثبت نام رای دهندگان برای رای دادن رای دادن. زمانی که همان شخص تلاش برای رای دادن دوباره سیستم او را رد کرد و با صدای بلند بوق و متن پیام “شما قبلا رای داده’. “این سیستم می تواند مرتبط با Aadhaar برای از بین بردن ساختگی آرا و جعل هویت و حتی در حالی که با سرعت و دقت” به دانش آموزان گفت: مخاطبان است.

به طور مشابه یک نمایشگاه توسط Gayatri و دیگران نشان داد که چگونه جعل و تزویر از مواد غذایی محصولات را می توان محدود در راه است. یکی دیگر از دانشجویان ارائه یک مدل از یک خود-پشتیبانی خانه داشتن کمپوست گودال خیس گودال biogras گیاه و مرغ و گاو و ضروری محصولات کشاورزی. مدل “Garuda Varadhi’ 6 متر-بلند بالا جاده راهرو پروژه در حال حاضر در دست اجرا در تیروپاتی جذب مخاطب در حالی که دسته ای دیگر ارائه پروژه های آینده از ISRO مانند Chandrayan II, Vikram کاوشگر مریخ نورد و IRNSS ماهواره ای. “نمایشگاه در هیدروپونیک کشت و زرع (رشد گیاهان بدون خاک) خورشیدی مبتنی بر سیستم آبیاری چتر و شارژر تلفن همراه هوشمند دیجیتال سبد و افزایش آمبولانس هستند طراحی شده است نگه داشتن فردا در ذهن می گوید:” آن خبرنگار K. S. Vasu.

اصلی K. R. Anuradha Gopal, سکس با زن V. Prameela کریشنان اداری افسر K. چاندراسکار و نرم افزار T. Sambasiva ردی شرکت کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>