فیلمی ساخته شده بر ویتنی هوستون زندگی با عنوان “I Wanna Dance With Somebody’

ویتنی هوستون رهبری به بزرگ صفحه نمایش در یک فیلم سینمایی در مورد خواننده و زندگی که او را به اوج شهرت به پایان رسید اما در اعتیاد به مواد مخدر و تراژدی.

در نظر گرفتن آن به عنوان یکی از هوستون بازدید بزرگترین I Wanna Dance with Somebodyفیلم است که حمایت از این خواننده و مستغلات و دیرین رکورد تولید و مربی Clive Davis, تولید کنندگان گفت: در روز چهارشنبه.

آنها در توصیف این فیلم به عنوان یک “شادی عاطفی و قلب شکستن جشن” هوستون زندگی و موسیقی اما افزود که همچنین می تواند “بسیار صریح و بی پرده در مورد قیمت که فوق العاده stardom تحمیل.”

هوستون 48 که بازدید شامل “من همیشه شما را دوست دارم” و “صرفه جویی در تمام My Love for You,” غرق شده در وان حمام او را در هتل بورلی هیلز در سال 2012 در آستانه جوایز گرمی پس از مصرف کوکائین است. او تا به حال به خوبی وقایع و ماه-نبرد طولانی با اعتیاد به مواد مخدر.

هوستون co-ستاره دار در سال 1992 عاشقانه, هیجان انگیز “محافظ” و چندین فیلم دیگر. پس از مرگ او شش بار برنده جایزه گرمی شده است این موضوع از چند فیلم مستند, اما از ویژگی های فیلم است که اولین نسخه تایید شده از زندگی خود را. “Bohemian Rhapsody” نویسنده Anthony McCarten اتحاد گذراند فیلمنامه و فیلمساز مستقل استلا Meghie است در پیشرفته مذاکرات مستقیم تولید در بیانیه ای گفت.

هیچ مصاحبه و یا تاریخ انتشار اعلام شد.

موسیقی biopics باید رسید در محبوبیت در دو سال گذشته به لطف موفقیت “Bohemian Rhapsody” — داستان کوئین فردی مرکوری خواننده گروه که برنده چهار اسکار در سال 2019 — و التون جان ظهور را به شهرت در “Rocketman.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>